• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

W jakich wnętrzach najlepiej się sprawdzą żarówki dekoracyjne LED

Oświetlenie potrafi być najpiękniejszą ozdobą wnętrza. Zarówno to, jak kształtujemy w nim światło, jak i sama forma źródła światła może zupełnie odmienić wygląd zarówno domowego wnętrza, jak i lokalu, nadając mu niepowtarzalny styl. Ciekawym rozwiązaniem są dekoracyjne żarówki LED – nie tylko piękne i różnorodne, ale też energooszczędne. Gdzie dobrze się sprawdzą?

Żarówki dekoracyjne – wyrazisty akcent w stylowym wnętrzu

Dekoracyjne żarówki LED zyskują coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego – prezentują się naprawdę świetnie, a dzięki różnorodności rozmiarów, kształtów i kolorów potrafią sprostać wymaganiom niemal każdego wnętrza.

Wśród żarówek dekoracyjnych LED najczęściej spotykamy duże przejrzyste bańki, wewnątrz których znajduje się dobrze widoczny drucik stanowiący źródło światła. To właśnie on decyduje o ozdobnym charakterze żarówki, ponieważ może przybierać najbardziej fantazyjne kształty: spiralek, zwojów, mniejszych lub większych pętelek.

Obok najbardziej popularnych żarówek dekoracyjnych LED w kształcie baniek pojawiają się także takie, które formą nawiązują do stylu vintage. Są węższe lub spłaszczone u góry, a niektóre z nich stanowią wąskie zasklepione rurki, w których wnętrzu świecący element przybiera formę prostego drucika lub krzyżyków. Wszystko to i jeszcze więcej można znaleźć na www.kolorowekable.pl.

Gdzie sprawdzą się dekoracyjne żarówki LED?

Ponieważ dekoracyjne żarówki najpiękniej prezentują się, gdy są nieprzysłonięte, najczęściej są pozbawione abażurów lub łączone z takimi, które je eksponują. Stąd żarówki tego typu najlepiej zagrają w minimalistycznym i surowym loftowym wnętrzu, w którym „goła” żarówka nie będzie wyglądała dziwnie.

Żarówki dekoracyjne dobrze wyglądają w grupach. Dlatego często widujemy je w lokalach, gdzie duża przestrzeń wymaga licznych źródeł światła, a jego rozproszenie nadaje wnętrzu klimatu sprzyjającego relaksowi. W wielu miejscach możemy zobaczyć szereg dekoracyjnych żarówek zwisających luźno nad barem lub nad stolikami. Modne ostatnio minimalistyczne wnętrza lokali aż proszą się o wypełnienie światłem, którego źródłem będą właśnie surowe w charakterze nagie żarówki. Ich wersje retro z kolei będą stanowiły element dekoracyjny w lokalach i wnętrzach nawiązujących stylem do minionych epok. Wiele osób urządza sobie kuchnie w ciepłym staromodnym stylu – właśnie tam dekoracyjne żarówki retro będą idealne!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...