Jak szybko odzyskać talię osy po ciąży?

Myśląc o ciąży i porodzie, w pierwszej kolejności myślimy o dziecku – chcemy, by maluch urodził się zdrowy. W dalszej kolejności pojawiają się myśli o zmianach, które zajdą w naszym ciele. Kobiety często obawiają się, że po ciąży trudno im będzie wrócić do wcześniejszej sylwetki, obawiają się tego nawet bardziej, niż samego macierzyństwa. Martwimy się przede wszystkim o okolice brzucha. Jak odzyskać talię osy po ciąży?

Co utrudnia odchudzanie po ciąży?

Wiele młodych mam skarży się, że zrzucanie nadprogramowych kilogramów po ciąży jest znacznie trudniejsze, niż odchudzanie wcześniej. Nadprogramowe kilogramy pojawiają się przede wszystkim w okolicach brzucha i talii. W ciąży nie możemy prowadzić intensywnych treningów siłowych, często wręcz obawiamy się aktywności fizycznej, żeby nie zaszkodzić dziecku. Po porodzie trudno jest wrócić do regularnych ćwiczeń – mamy mniej czasu dla siebie, bardzo często też odczuwamy niewyspanie i stres. Powinnyśmy wygospodarować przynajmniej dwie godziny dziennie dla siebie – na relaks i fitness. Nie wstydźmy się poprosić partnera, by to on przejął opiekę nad dzieckiem na ten czas. Kompletną opiekę – nie może być tak, że co kwadrans usłyszymy pytanie „Co zrobić?”. Jeżeli właściwa dieta i aktywność fizyczna to wciąż za mało i nie widzimy efektów, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej kliniki odchudzającej.

Klinika odchudzająca

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z pomocy kliniki, warto wybrać taką, która będzie miała kompletną ofertę. Kompletną, czyli jaką? Najlepiej wybrać klinikę, która wyposażona jest w siłownię oraz studio modelowania sylwetki. Klinika FIRST LADIES z Warszawy ma w swojej ofercie zajęcia sportowe, zajęcia fitness oraz konsultacje z zakresu dietetyki. Dużym plusem jest szeroka oferta zabiegów wyszczuplających, a do tego zabiegów relaksujących i regenerujących. Warto przyjrzeć się także nowoczesnej kapsule młodości – to urządzenie, które emituje wiązki podczerwieni. Przyczynia się to do modelowania sylwetki i odmładzania. Co ciekawe, praca urządzenia zintegrowana jest z aromaterapią, koloroterapią, elektrostymulacją i fototerapią. Po zabiegu nasze ciało wygląda lepiej, a my czujemy się zrelaksowane. Urządzenie pomaga także pozbyć się cellulitu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...