Preparaty apteczne do poprawy libido

Seks to element, który spaja związek, buduje intymność w relacji i sprawia, że jesteśmy usatysfakcjonowani. Ma także szereg właściwości zdrowotnych! Niestety, z czasem namiętność przygasa i libido maleje, a my zaczynamy czuć się sfrustrowani i nieatrakcyjni dla partnera lub partnerki. Na szczęście libido można poprawić dzięki preparatom dostępnym w każdej aptece.

Przyczyny niskiego libido

Dlaczego odechciewa nam się seksu? Okazuje się, że najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest… stres. Nerwy i zmęczenie wywołane natłokiem obowiązków i ciągłym pośpiechem sprawiają, że jesteśmy zbyt spięci, aby cieszyć się bliskością drugiej osoby. Wolimy raczej poświęcić czas na spanie lub inne mało wymagające rozrywki.

Niekiedy przyczyna leży w braku komunikacji. Partner nie daje nam tego, czego oczekujemy, więc zamiast otworzyć się przed nim ze swoimi oczekiwaniami, wolimy unikać zbliżeń, aby nie doznawać po raz kolejny przykrego uczucia zawodu.

Czasem też przyczyna niechęci do seksu tkwi w głowie. Jeżeli mamy do partnerki lub partnera żal, skrywamy urazę lub atmosfera między nami jest ciężka od niewyjaśnionych przykrych spraw, ostatnie, czego chcemy, to intymna bliskość.

Jak można podnieść libido?

Preparaty działające zbawiennie na nasze libido i poprawiające nasze życie łóżkowe dzielą się na takie przeznaczone dla kobiet oraz takie, które służą mężczyznom. Wynika to z faktu, że gospodarki hormonalne i mechanizmy wpływające na libido obu płci różnią się znacznie, a często to właśnie one odpowiadają za nasz poziom zainteresowania seksem.

Kobiety mogą sięgać po takie preparaty na libido, jak: Asequrella i Asequrella Forte. Środki te powinny być przyjmowane przez kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną, której skutkiem ubocznym jest właśnie obniżenie pociągu seksualnego. Kobiecym sprzymierzeńcem w sypialni jest także DHEA Eljot – środek zalecany przy menopauzie.

Preparaty na libido dla mężczyzn to znacznie szersza grupa produktów. Znajdują się tutaj m.in: AndriVit i AndroVit Plus, Braveran, Clavin czy Permen (w wersjach: klasycznej, Go!, KING oraz Sex appetite). Warto wiedzieć, że część preparatów dla mężczyzn nie tylko umożliwia erekcję, ale też podnosi ogólny stan zdrowia i samopoczucie lub poprawia jakość nasienia. Wszystkie wyżej wymienione preparaty są dostępne na www.aptekamirowska.pl.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...