• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Dlaczego warto jechać w góry?

Aktywny wypoczynek

Ludzie spędzają urlop w różny sposób. Jedni jadą na wakacje marząc o wylegiwaniu się na plaży, kąpieli w basenie, piciu drinków z palemką, spaniu do południa i nierobieniu absolutnie niczego. Nieaktywna forma spędzania wolnego czasu ma swój urok – zero zmęczenia. Drudzy pakując torbę myślą jedynie o jeżdżeniu na dece, pływaniu na nartach, zjeżdżaniu na snowboardzie lub skakaniu ze spadochronem. Pożądają ruchu, aktywności i adrenaliny. Idealnym miejscem dla takich osób są wakacje w górach. Miejscu, które dostarczy aktywnej rozrywki.

Zalety pobytu w górach

Spacer w górach to jedna z form aktywnego spędzania wolnego czasu, która rozwija umysł i ciało człowieka.

Wędrówka wycisza i odstresowuje ludzki umysł. Przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki sprawiają, że turysta zapomina o wszelkich problemach. Staje się spokojny i zrelaksowany. Spacer to również sprawdzenie samego siebie. Ciężka trasa, boląca kotka czy nagłe opady atmosferyczne pokażą, kto ma charakter wojownika. Spacer w górach korzystnie wpływa, także na ludzie ciało. Dotlenia organizm, wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję i szlifuje wytrzymałości.

Urlop w górach kierowany jest dla ludzi, których ekscytuje ich podążanie nieznanym szlakiem, walka z własnymi słabościami i rozkoszowanie się niezapomnianymi widokami. Góry są dla odpowiedzialnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i kochają aktywne formy spędzania wolnego czasu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...