• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Perła Beskidów

A może w góry?

Urlop w górach kojarzy się zwykle z wyjazdem do drogiego i luksusowego ośrodka turystycznego znajdującego się w jednej z popularnych miejscowości. Zakopane, Szklarska-Poręba, Bukowina Tatrzańska, Karpacz, Ustroń to obiekty przyciągające tłumy turystów. Ale czy można odpocząć wśród rzeszy ludzi? Niekoniecznie. Góry powinny być ciche i spokojne, a nie pełne hałasu, gwaru i krzyków. Ludziom poszukującym miejsca, w którym można naprawdę odpocząć, polecamy Wisłę – piękną Perłę Beskidów.

Charakterystyka miasteczka

Wisła to przepiękna górska miejscowość w Beskidzie Śląskim, znajdująca się na terenie województwa śląskiego i powiatu cieszyńskiego. Miasto umiejscowione jest niedaleko granicy z Czechami i Słowacją.

Cechą charakterystyczną miasteczka jest jej ułożenie. Wisła położona jest w dolinie na wysokości 430 m n.p.m., otoczona malowniczymi górami Beskidu Śląskiego. Wyjątkowe umiejscowienie gwarantuje wyjątkowe widoki. Opuszczając miejski deptak turyści mogę zwiedzić spokojne i zaciszne szlaki turystyczne otoczone lasem, łąkami, górami i górskimi potami.

Wisła jest miejscowością turystyczno-wypoczynkową wyróżniającą się pięknymi krajobrazami i licznymi obiektami turystycznymi. Latem fani spacerów mają do dyspozycji około 100 km szlaków turystycznych o różnej skali trudności. Trasy można zwiedzać pieszo lub na rowerze. Zimą zaś turyści mogą skorzystać z niezapomnianych szlaków dla narciarstwa śladowego i zjazdowego. Ponad 20 wyciągów narciarskich i 5 skoczni zapewni rozrywkę wszystkim fanom zimowych sportów. W Wiśle znajdują się również hotele, domy wczasowe, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne i prywatne kwatery. Około 9 tys. miejsc noclegowych rozłożonych w ponad 300 obiektach.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnio: 4,50 z 5)
Loading...