• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Strach przed budową? Czy można zbudować dom z jedną firmą?

Własny dom to marzenie większości z nas. Jednocześnie sama jego budowa okazuje się jednym z najtrudniejszych życiowych doświadczeń. Dużym ułatwieniem, które pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i dodatkowych kosztów, jest możliwość wybudowania domu przy współpracy z jedną firmą, zamiast kilku osobnych ekip, zajmujących się poszczególnymi etapami prac – przekonuje nasz rozmówca z firmy PARTNER.

Polski rynek budowlany przeżywa obecnie kolejną rewolucję. W ostatnich latach odchodzi się od wznoszenia masywnych domów murowanych. Mokre technologie, które dominowały do niedawna w budownictwie mieszkalnym, zostają wypierane przez ekologiczne domy drewniane na konstrukcjach szkieletowych. Budowa takiego domu jest znacznie szybsza, tańsza i mniej kłopotliwa.

Całoroczny dom mieszkalny z drewna można wznieść w zaledwie 2 miesiące. Już sam termin realizacji takiej inwestycji wydaje się wystarczającym powodem do wyboru domu z drewna, który komfortem użytkowania w niczym nie ustępuje domom tradycyjnym. Zachęcająca jest także cena – nieporównywalnie niższa, niż w przypadku wznoszenia murowanego budynku.

Wybierz projekt  i wprowadź się za kilka tygodni

Najlepsze przedsiębiorstwa, zajmujące się budową domów drewnianych, pozwalają swoim klientom zapomnieć o większości problemów, na jakie napotyka się zwykle przy budowie. Klient może wybrać projekt domu z gotowego katalogu lub wspólnie z architektem przygotować indywidualny plan budynku. Na podstawie projektu produkowane są elementy konstrukcji domu.

Następnie prefabrykowane ściany, stropy i wiązary łączy się na działce, a konstrukcja ocieplana jest wełną mineralną. Kolejnym etapem jest montaż stolarki okiennej i drzwiowej, rozprowadzenie instalacji elektrycznej i ostateczne wykończenie ścian wewnętrznych. Prefabrykowany dom w konstrukcji szkieletowej w ciągu kilku dni doprowadzany jest do stanu surowego zamkniętego, a pełne wykończenie pod klucz zamyka się w czasie maksymalnie 8 – 10 tygodni.

Budując dom z jedną firmą nie musisz martwić się o terminowość wykonania poszczególnych etapów oraz kompetencje poszczególnych ekip budowlanych. W ramach jednej umowy zyskujesz  projekt, wykonawstwo i ciepły dom, gotowy do zamieszkania od zaraz. Bez ukrytych kosztów i niespodzianek.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 4,00 z 5)
Loading...