• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Czy warto inwestować w drogie zegarki?

Zegarki to gadżet, który jest lubiany przez wiele ludzi. Niektórzy z nas tylko wybiorą się na zakupy, a już idą do sklepu z zegarkami, aby wybrać kolejny model, który idealnie sprawdzi się przy specjalnych zegarkach. Tutaj pojawia się pytanie – czy warto jest inwestować w drogie zegarki? Czy taki sposób ulokowania pieniędzy ma sens?

Trzeba wiedzieć, jak kupować

Inwestycja w drogie zegarki może nam przynieść korzyści. Ale musimy wiedzieć, jak kupować. Nie wybierajmy pierwszego lepszego modelu – to na pewno nie będzie opłacalne. Za niektóre czasomierze kolekcjonerzy są skłonni zapłacić duże pieniądze. Jakie wobec tego zegarki kupować, aby na tym zyskać? Przede wszystkim zegarki z historią. Nawet niedrogi zegarek może po kilku latach zwielokrotnić swoją wartość, jeśli tylko posiada cechy szczególne, pochodzi z serii kolekcjonerskich bądź z innych powodów stajnie się istotny dla kolekcjonerów. Najbardziej opłacalne są serie limitowane.

Czy wysokie ceny gwarantują opłacalną inwestycję?

Nie zawsze kupno drogiego zegarka jest równoznaczne z poczynieniem dobrej inwestycji – komentuje nasz rozmówca ze sklepu internetowego Demus. Modne, noszone przez wszystkich zegarki, nawet jeśli mają wysoką cenę, nigdy nie przyniosą nam zysku. Zegarek wypuszczony tylko w jednym bądź kilku egzemplarzach może i zapewne będzie mieć wartość kolekcjonerską.

Kiedy pojawi się klient?

Jeśli będziemy szczęśliwymi nabywcami wartościowego modelu, nie możemy liczyć, że kupiec pojawi się od razu. Inwestowanie w zegarki może przynieść pieniądze, ale trzeba być cierpliwym. W końcu trafi się klient zainteresowany naszym egzemplarzem, a my polubimy giełdy zegarków, dzięki którym sporo zyskaliśmy. Pamiętajmy, żeby szukać znaczących egzemplarzy, a na pewno nie będziemy żałować podjętych decyzji. Stańmy się prawdziwymi miłośnikami zegarków, a wkrótce sami będziemy potrafili rozróżniać, który zegarek jest cenny, a którym nie warto zawracać sobie głowy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...