• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Wymarzone wesele w luksusowym hotelu

Ciężko określić jak powinno wyglądać idealne wesele, ponieważ dla każdego oznaczać będzie ono co innego. Wiele par młodych marzy o wytwornym przyjęciu w luksusowym hotelu. Podpowiadamy na co zwracać uwagę podczas jego organizacji.

Najważniejsza oprawa

Wesele w eleganckim hotelu wymaga odpowiedniej, pasującej do scenerii konwencji. Takie przyjęcie powinno być bardzo dobrze przemyślane, zorganizowane z klasą i ze smakiem, jednak niekoniecznie musi wymagać wysokiego budżetu.

-Nie jest konieczne, by wytworne przyjęcie wiązało się z zapraszaniem 300 osób, można takowe zorganizować także dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Ważna jest bowiem jego oprawa oraz miejsce, które będzie podkreślać klimat wydarzenia – radzi nasz rozmówca reprezentujący Pałac Żaków, ekskluzywny hotel pod Warszawą.

Przy organizacji takiego przyjęcia warto pamiętać, że elegancja wiąże się z dbałością o najmniejsze detale, harmonią i symetrią. Polega na doskonałym skomponowaniu ze sobą wszystkich szczegółów tak, aby razem tworzyły wytworny klimat.

Kolorystyka

Planując wesele w ekskluzywnym hotelu, dobrze jest zadbać o jednorodną konwencję, czemu służyć może utrzymanie w jednolitej kolorystyce wszystkich detali składających się na całościową oprawę wydarzenia (w tym zaproszeń, winietek na stołach, bukietu Panny Młodej i dodatków do stroju Pana Młodego). Takie rozwiązanie nie tylko podkreśli elegancki charakter przyjęcia, ale też z pewnością zrobi pozytywne wrażenie na wszystkich gościach.

Zadbajcie o oprawę stołów

Dania na przyjęciu weselnym w luksusowym hotelu powinny także wpisywać się w ogólną stylistykę wydarzenia. Oczywiście, istotny jest ich dobry smak, jednak równie ważne jest ich odpowiednie podanie oraz sama oprawa stołów. Warto więc zadbać o elegancką zastawę stołową, piękne obrusy i ozdobne serwetki, a także żywe kwiaty i ozdobne świece. Dobrym pomysłem jest ułożenie na  stołach napojów gazowanych w niewielkich, szklanych buteleczkach, a napojów niegazowanych w estetycznych, szklanych dzbankach.

To tylko kilka najważniejszych rad, których dobrze jest trzymać się organizując eleganckie wesele w ekskluzywnym hotelu. Pamiętajcie jednak, by żadne ewentualne niedociągnięcia nie zepsuły wam nastroju – istotą przyjęcia weselnego nie jest to, jak wygląda sala i jakie jedzenie podacie gościom, ale sama okazja, dla której zdecydowaliście się zorganizować to wydarzenie.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...