Wymarzone wesele w luksusowym hotelu

Ciężko określić jak powinno wyglądać idealne wesele, ponieważ dla każdego oznaczać będzie ono co innego. Wiele par młodych marzy o wytwornym przyjęciu w luksusowym hotelu. Podpowiadamy na co zwracać uwagę podczas jego organizacji.

Najważniejsza oprawa

Wesele w eleganckim hotelu wymaga odpowiedniej, pasującej do scenerii konwencji. Takie przyjęcie powinno być bardzo dobrze przemyślane, zorganizowane z klasą i ze smakiem, jednak niekoniecznie musi wymagać wysokiego budżetu.

-Nie jest konieczne, by wytworne przyjęcie wiązało się z zapraszaniem 300 osób, można takowe zorganizować także dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Ważna jest bowiem jego oprawa oraz miejsce, które będzie podkreślać klimat wydarzenia – radzi nasz rozmówca reprezentujący Pałac Żaków, ekskluzywny hotel pod Warszawą.

Przy organizacji takiego przyjęcia warto pamiętać, że elegancja wiąże się z dbałością o najmniejsze detale, harmonią i symetrią. Polega na doskonałym skomponowaniu ze sobą wszystkich szczegółów tak, aby razem tworzyły wytworny klimat.

Kolorystyka

Planując wesele w ekskluzywnym hotelu, dobrze jest zadbać o jednorodną konwencję, czemu służyć może utrzymanie w jednolitej kolorystyce wszystkich detali składających się na całościową oprawę wydarzenia (w tym zaproszeń, winietek na stołach, bukietu Panny Młodej i dodatków do stroju Pana Młodego). Takie rozwiązanie nie tylko podkreśli elegancki charakter przyjęcia, ale też z pewnością zrobi pozytywne wrażenie na wszystkich gościach.

Zadbajcie o oprawę stołów

Dania na przyjęciu weselnym w luksusowym hotelu powinny także wpisywać się w ogólną stylistykę wydarzenia. Oczywiście, istotny jest ich dobry smak, jednak równie ważne jest ich odpowiednie podanie oraz sama oprawa stołów. Warto więc zadbać o elegancką zastawę stołową, piękne obrusy i ozdobne serwetki, a także żywe kwiaty i ozdobne świece. Dobrym pomysłem jest ułożenie na  stołach napojów gazowanych w niewielkich, szklanych buteleczkach, a napojów niegazowanych w estetycznych, szklanych dzbankach.

To tylko kilka najważniejszych rad, których dobrze jest trzymać się organizując eleganckie wesele w ekskluzywnym hotelu. Pamiętajcie jednak, by żadne ewentualne niedociągnięcia nie zepsuły wam nastroju – istotą przyjęcia weselnego nie jest to, jak wygląda sala i jakie jedzenie podacie gościom, ale sama okazja, dla której zdecydowaliście się zorganizować to wydarzenie.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...