• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Idealne wykończenie sypialni – Fototapety z krajobrazami

Fototapeta to doskonały sposób na podkreślenie charakteru każdego wnętrza. Odpowiedni dobór przedstawionego na niej motywu do konkretnego pomieszczenia pozwoli jednak wydobyć z tego rozwiązania znacznie więcej niż tylko walory dekoracyjne. Świetnym przykładem może być zastosowanie fototapety z krajobrazem w sypialni, gdzie wypoczywamy po trudach całego dnia i gdzie witamy każdy kolejny.

Zbyt wyraziste wzory mogą utrudniać zasypianie, nie dając zrelaksować się napiętym przez wiele godzin zmysłom. Z kolei zbyt mdłe motywy potrafią skutecznie zniechęcić do wstawania z energią oraz chęcią do życia. Uwieczniony w kadrze fototapety krajobraz wydaje się więc być tu idealny, jako że jest w stanie zarówno optymistycznie pobudzić o poranku, jak i ukoić stargane nerwy przed snem.

Zasnąć obok fototapety z krajobrazem będzie tym łatwiej, że stanowi ona świetną inspirację do marzeń i przyjemnych rozmyślań, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Może być też wspaniałym tłem do ćwiczeń oddechowo-medytacyjnych, które wiele osób lubi uprawiać właśnie w sypialnianym zaciszu.

Estetyka i funkcjonalność

Wybór takiej fototapety jest szczególnie dobrym pomysłem w sytuacji, kiedy widok za oknem nie jest zbyt atrakcyjny albo wręcz potrafi obniżyć nastrój. Umieszczenie na całej ścianie przepięknego krajobrazu pozwala się cieszyć jego urodą niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Zwiększa też optycznie przestrzeń, tworząc dodatkowe niby-okno. Sprawdzi się to zwłaszcza w sypialniach o niewielkim metrażu.

Szeroka paleta kompozycji

Wybór fototapet z krajobrazami jest bardzo szeroki, co potwierdza przedstawiciel mającego je w swojej ofercie sklepu Kraina Barw. Popularne są zwłaszcza morskie oraz górskie scenerie, ale też kompozycje z drzewami, skałami albo jeziorem, a także przedstawienia najodleglejszych zakątków globu, takich jak lodowce, pustynie czy dżungla. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, również jeśli chodzi o wersje kolorystyczne. To wszystko pozwala z powodzeniem znaleźć fototapetę, która idealnie wkomponuje się w wybrane wnętrze.

Możliwości aranżacyjne

Warto w tym miejscu nadmienić, że fototapety z krajobrazami świetnie prezentują się zarówno w sypialniach utrzymanych w stylu minimalistycznym, jak i tradycyjnych, rustykalnych wręcz aranżacjach. Wspaniale odnajdą się też w towarzystwie naturalnych materiałów, czyli na przykład kamienia i drewna. Widok łąki wprowadzi do pomieszczenia pozytywną energię, podczas gdy nastrojowy pejzaż z mgłą – atmosferę romantyzmu i tajemniczości. Jeśli natomiast nasza sypialnia jest stonowana i elegancka, wyjątkowego sznytu może nadać jej nieoczywisty krajobraz zimowy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...