• Superkobieta jest taka jak Ty

  Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

 • Jesteśmy blisko kobiet

  Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Pobyt w górach. Najciekawsze pakiety wypoczynkowe

polskie góry

Polacy nie mogą narzekać na brak ciekawych miejsc na spędzenie urlopu. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem morza, jezior, gór, czy lasów, nie sposób zliczyć wszystkich pięknych miejsc, które warto odwiedzić. To jeden z powodów, dla których krajowy ruch turystyczny jest duży przez cały rok – już nie tylko w wakacje czy ferie. Dowiedz się, jakie pakiety wypoczynkowe czekają na Ciebie w polskich górach.

Polskie góry – gdzie warto pojechać?

Południe naszego kraju obfituje w górskie krajobrazy. Do najpopularniejszych regionów należą m.in. Sudety, Tatry i Pieniny czy też Bieszczady. W każdej z tych okolic można znaleźć niezwykle ciekawe oferty zakwaterowania w wielu miejscowościach. To jednak Tatry co roku odwiedza najwięcej turystów. Sezon trwa tu obecnie cały rok. Zimą przyciągają przede wszystkim liczne trasy zjazdowe i biegowe, latem świeże powietrze i przyjemny chłód odczuwany w wyższych partiach gór. Jesień i wiosna to zaś najlepszy czas do obserwowania zmieniającej się przyrody.

Jeżeli wybierasz się w Tatry, nie musisz jechać do zatłoczonego Zakopanego. Marzy Ci się ucieczka od tłumów i zgiełku? Warto postawić na mniejsze miejscowości, takie jak np. Bukowina Tatrzańska. To tutaj będziesz mieć okazję do bliższego obcowania z naturą i delektowania się ciszą bez rezygnacji z typowo górskich rozrywek. Do miejscowości przyciąga też rozbudowana baza noclegowa – nie brak tu pensjonatów i hoteli „z duszą”,
a koszt noclegu w Bukowinie Tatrzańskiej zwykle jest znacznie niższy niż w większych kurortach.  Jednocześnie wieś oferuje dostęp do wszystkich lubianych atrakcji – zarówno szlaków pieszych i rowerowych, jak i tras zjazdowych. Nie brakuje tu też karczm, w których można skosztować regionalnych specjałów, term z basenami czy ośrodków jeździeckich. Miejscowość ma również wiele do zaoferowania pod względem kulturalnym.

Najciekawsze pakiety wypoczynkowe – oferta obiektów noclegowych

Wybierając się na wypoczynek do Bukowiny lub innej górskiej miejscowości, warto skorzystać z atrakcyjnych pakietów przygotowywanych przez obiekty noclegowe. Hotelarze i właściciele pensjonatów oraz kwater prywatnych coraz częściej proponują nie tylko noclegi, ale również wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje w ramach jednej opłaty za cały pobyt.

Jak mówi przedstawiciel Pensjonatu „Orlik” w Bukowinie Tatrzańskiej: To pomysł na komfortowy, pełen wrażeń wypoczynek dla całej rodziny, a często także duża oszczędność – istotą pakietów jest bowiem atrakcyjna cena. W naszym obiekcie można skorzystać
z ciekawych ofert przez cały rok, a każda z nich obejmuje sezonowe atrakcje.

Jakie atrakcje obejmują pakiety? Mogą być to np.:

 • zabiegi w SPA,
 • wstęp na basen, kręgielnię itp.,
 • zorganizowane imprezy, dyskoteki, bale, uroczyste kolacje (np. wigilijna), ogniska, kuligi,
 • opieka animatorów dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo oferty pakietowe poza noclegiem zwykle obejmują też częściowe lub pełne wyżywienie i np. opłatę za parking. Mogą też uwzględniać darmowy pobyt dla dziecka.

Pakiety obejmują zwykle:

 • pobyty letnie – wakacyjne,
 • pobyty zimowe – feryjne,
 • pobyty świąteczne – bożonarodzeniowe, wielkanocne,
 • pobyty okazyjne – sylwestrowe, walentynkowe, z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, Dnia Kobiet itp.,
 • pobyty długoweekendowe – w okolicach Majówki, Bożego Ciała itp.

Często pobyty pakietowe dostępne są przez cały rok, a poza szczytem sezonu ich ceny są jeszcze bardziej atrakcyjne. Warto korzystać z tego typu ofert – szczególnie, jeśli podróżuje się całą rodziną.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...