• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Kiedy warto wypożyczyć sprzęt snowboardowy?

Snowboarding to bez wątpienia bardzo atrakcyjna dziedzina sportu – nic dziwnego zatem, że w okresie ferii zimowych całe rodziny wyjeżdżają w góry, by szusować po stoku. Z drugiej strony jazda na desce wymaga zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Możemy to zrobić po prostu kupując deskę i niezbędne akcesoria na własność lub skorzystać z usługi wypożyczalni. Kiedy to drugie rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

Kiedy dopiero zaczynamy przygodę ze snowboardem

Każdy, kto posiada własny sprzęt snowboardowy może potwierdzić, że jazda na desce nie należy do sportów tanich. Zakup samej deski to sporty wydatek – za sprzęt nawet najniższej jakości zapłacimy kilkaset złotych, egzemplarze dla profesjonalistów potrafią kosztować już kilka tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć jeszcze specjalne buty i wiązania, ubiór, kask ochronny oraz inne akcesoria. Kiedy podsumujemy wszystkie koszty okaże się, że na sam podstawowy sprzęt średniej jakości wydamy blisko 2 tysięcy złotych. Taka suma może poważnie zniechęcić każdego, kto do tej pory nigdy nie miał styczności ze sportem. Właśnie dla takich osób skierowana jest oferta wypożyczalni.

Korzystając z wynajętego sprzętu możemy przy znacznie niższych kosztach przekonać się, czy snowboard to sport dla nas – radzi przedstawiciel firmy Boardslide.pl

Kiedy nasz sprzęt jest uszkodzony

Jak każda rzecz, również nasz sprzęt snowboardowy może ulec uszkodzeniu. Niektóre usterki da się usunąć, inne dyskwalifikują sprzęt z użytku – tak czy inaczej oznaczają one pewne wydatki. Jeśli usterkę wykryjemy przez samym wyjazdem w góry, zaradzenie jej może okazać się już niemożliwe. Niekiedy nasz sprzęt może uszkodzić się kiedy już jesteśmy na miejscu. Nie oznacza to, że mamy rezygnować z zabawy. Wystarczy, że udamy się do wypożyczalni i poszukamy sprzętu odpowiadającego naszych wymaganiom.

Kiedy nie mamy jak zabrać się na wyjazd

Większość osób uprawiających snowboarding jeździ w góry samochodem, nawet jeśli ich celem są odległe Alpy. To rozwiązanie dość wygodne, ale też kosztowne. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że deski snowboardowe – które zazwyczaj umieszcza się na dachu – obniżają aerodynamikę pojazdu. To z kolei przekłada się na wyższe zużycie paliwa. Dlatego wiele osób uprawiających snowboard rekreacyjnie rezygnuje z zabierania desek i korzysta ze znajdujących się na miejscu wypożyczalni.

Kiedy chcemy przetestować nowe technologie

Dobra wypożyczalnia sprzętu snowboardowego dba o to, by mieć na swoim wyposażeniu egzemplarze nowe i zadbane. Dzięki temu otrzymujemy możliwość przetestowania na stoku sprzętu, nad którego kupnem do tej pory się zastanawialiśmy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...