• Superkobieta jest taka jak Ty

  Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

 • Jesteśmy blisko kobiet

  Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Pragnienie każdej kobiety – piękna figura. Koncepcja Studia Body Space

Marzysz o pięknej sylwetce i szybkich efektach jej kształtowania? Próbowałaś już wielu metod? Jednym ze sposobów na uzyskanie zadowalającej figury są innowacyjne urządzenia do odchudzania. Jest to prosta droga do uzyskania rezultatu, o jakim marzysz. Poznaj koncepcję zainicjowaną przed Studio Body Space. Zobacz, na czym ona polega i co warto o niej wiedzieć?

Jak osiągnąć najlepsze efekty odchudzające?

Wielu dietetyków, trenerów personalnych i innych specjalistów w dziedzinie żywienia i treningu podkreśla, że najlepsze efekty odchudzające i zdrowotne uzyskuje się nie tylko dzięki dobrze dobranej diecie, ale przede wszystkim dzięki regularnym ćwiczeniom. A gdyby tak zwiększyć ich efektywność i raz na zawsze pozbyć się wszelkich niedoskonałości?

Bardzo dobrym rozwiązaniem w walce o idealną linię i dobre samopoczucie będą specjalistyczne maszyny odchudzające pochodzące od polskiego producenta.

Urządzenia do odchudzania – co to takiego?

Są to maszyny działające w oparciu o siłę mięśni użytkownika i maksymalizujące efekt treningu. Swoją konstrukcją przypominają tradycyjne urządzenia do ćwiczeń, ale dodatkowo oferują zaawansowane technologie, dzięki którym ćwiczenia stają się jeszcze bardziej efektywne niż do tej pory.

Jak tłumaczy ekspertka ze Studia Body Space:

Przykładowo, przy urządzeniach opartych na technologii Vacu Therm, ćwicząca osoba wykonuje proste i mało wymagające ćwiczenia na stepie, bieżni lub rowerze ergometrycznym. Natomiast mięśnie w tym samym czasie są poddawane działaniu podciśnienia ściągającego większą ilość krwi w dolne partie ciała oraz promieniowania podczerwonego.

Efektywne ćwiczenia na innowacyjnym sprzęcie do odchudzania przyniosą Ci korzyści takie jak:

 • ujędrnienie, uelastycznienie i lepsze napięcie ciała,
 • całkowita redukcja cellulitu,
 • poprawa krążenia,
 • redukcja tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych obszarach,
 • wspomaganie pracy układu sercowo-naczyniowego,
 • polepszenie kondycji fizycznej,
 • pozbycie się toksyn z organizmu.

Zalety takiego rozwiązania są więc nie do przecenienia.

Innowacyjna forma

Technologia to jedno, ale uwagę zwracają również nietuzinkowe konstrukcje maszyn projektowanych przez producenta Studio Body Space.

Uwagę zwraca między innymi Rower Leżący Vacu Therm Q1, dedykowany osobom o znacznym stopniu otyłości oraz takim, które mają problemy z kręgosłupem. Niekiedy pionowa pozycja podczas ćwiczeń może bowiem generować u nich niepotrzebne obciążenie, które można jednak minimalizować dzięki pozycji poziomej.

Parametry każdego urządzenia do modelowania sylwetki można dostosować indywidualnie. Komputer reguluje m.in. obciążenie ergometru oraz wartość podciśnienia i podczerwieni.

W ten sposób firma Studio Body Space odpowiada na potrzeby wielu klientów, także tych o nietypowych wymaganiach.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...