• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Sztuka w stomatologii

Stomatologia jest jedną z kilku dziedzin nauk medycznych, których przedstawiciele, nie tylko leczą schorzenia, ale także bezpośrednio wpływają na kreację wizerunku swoich pacjentów. Lekarz stomatolog często mylnie kojarzony jest z bólem oraz dyskomfortem, dlatego instynktownie obawiamy się wizyty w jego gabinecie. Czy słusznie? W jaki sposób sztuka powiązana jest ze stomatologią?

Sztuka w stomatologii

Nowoczesna stomatologia diametralnie zmieniła swoje oblicze i stała się wyjątkowo przyjazna każdej grupie pacjentów. Zachęcające do odwiedzin gabinety stomatologiczne, najnowsze metody leczenia oraz wyjątkowe podejście lekarzy sprawiają, że gabinet stomatologiczny stał się miejscem, w którym coraz częściej, zamiast jedynie leczyć zęby, poprawiamy nasz wygląd i pozbywamy się blokujących nas kompleksów.

Stomatolog to artysta, traktujący pacjenta, jak wyjątkowe „tworzywo”, z którego może stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Decydując się na wybór zawodu, który pozwala bezpośrednio kreować wizerunek swoich pacjentów, trzeba odznaczać się wyjątkowym zmysłem estetycznym oraz podchodzić do swojej pracy, zapominając o ustalonych z góry szablonach.

Pacjent nie może być jedynie kolejnym „numerkiem”, który zgłasza się z problemem wymagającym rozwiązania, bo takie podejście na pewno nie wpłynie pozytywnie na jego samopoczucie oraz wygląd i może jedynie spowodować trwały uraz i strach przed dentystą.

Stomatolog to ktoś więcej niż jedynie lekarz. Dla prawdziwego stomatologa każdy pacjent staje się dziełem sztuki, które nadaje się do „stomatologicznego Luwru” – wyjaśnia specjalista z kliniki stomatologicznej Dental House z Łukowa.

Stomatolog-artysta, który tworzy swoje dzieło

Lekarza stomatologa można też porównać do kompozytora, który zamienia nuty na zęby, tworząc idealnie brzmiącą symfonię piękna i harmonii.  Takie porównanie w żaden sposób nie jest przesadzone, bo przecież każdy ułożony w szczęce ząb powinien wyglądać idealnie i odgrywać swoją rolę.

Stomatologa można także porównać do rzeźbiarza, tworzącego wyjątkową rzeźbę oraz malarza przelewającego na płótno swoją artystyczną wizję. Stomatolog z pasją potrafi każdy problem stomatologiczny rozwiązać w satysfakcjonujący dla pacjenta oraz wyjątkowo piękny sposób. Docenią to nie tylko pacjenci, którzy borykają się z szeregiem kompleksów spowodowanych swoim uzębieniem, ale także osoby, które chcą zainwestować w swój wygląd i decydują się na zabieg stomatologiczny jedynie w celach zyskania estetycznego i pełnego uroku uśmiechu, który stanie się przepustką do lepszego i bardziej komfortowego życia.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...