• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Koszulki męskie z nadrukiem. Propozycje stylizacyjne

Trudno wyobrazić sobie szafę mężczyzny, w której nie znalazłoby się przynajmniej kilka t-shirtów, czyli powszechnie spotykanych koszulek z krótkim rękawem. Dla niektórych pełnią one rolę przede wszystkim rodzaju bielizny, dla innych jednak są bardzo cennym, niezbędnym wręcz elementem stylizacji na prawie każdą okazję. Szczególnie, że idealnie nadają się do drukowania na nich wszelkiego rodzaju wzorów.

Koszulki patriotyczne

W ostatnich czasach tego typu odzież cieszy się bardzo dużą popularnością. Orzeł Biały, symbol Polski Walczącej, hasła, cytaty i obrazy nawiązujące do tematy polskiej wojskowości – to tylko niewielka część szerokiej gamy motywów, które pojawiają się na tego typu koszulkach. Zwykle ubrania te utrzymane są w biało-czerwonej kolorystyce i są niezbędnym elementem garderoby każdego patrioty.

Sportowe

Sport to nie tylko zdrowie, ale i pasja, która łączy ludzi – szczególnie jeśli chodzi o coraz popularniejsze ostatnio bieganie i jazda na rowerze. Dlatego też sporą popularnością cieszą się koszulki nawiązujące do tematyki sportowej. Wiadomo, dobrą pasją warto się dzielić i zarażać nią innych.

Komiksowi superbohaterowie

O mężczyznach mówi się, że są jak duże dzieci i nigdy nie wyrastają z zabawy. Dlatego tak wielu z nich uwielbia komiksy superbohaterskie oraz całą wyrastającą na ich podstawie popkulturą. Na koszulkach pojawiają się nie tylko sylwetki znanych i lubianych fikcyjnych herosów, ale również różnego rodzaju motywy nawiązujące do ich symboliki. Przykładem może być logo Supermana z podpisem „Supertata”

Prezent na Dzień Ojca

Skoro mowa o Supertatach – koszulka może być prostym, ale niezwykle znaczącym prezentem na ojca. T-shirt z zabawnym i ciepłym napisem o tacie sprawi radość każdemu mężczyźnie na dzień ojca, urodziny, gwiazdkę czy też dowolną inną okazję, a nawet bez okazji. W końcu – każdy powód jest dobry, by obdarować bliską osobę miłym prezentem.

Motywy zwierzęce

Zwierzęca symbolika jest bardzo silnie zakorzeniona w naszej kulturze, nie powinno więc dziwić, że pojawia się ona bardzo powszechnie wokół nas. Za każdym takim symbolem idzie pewien zestaw znaczeń, z którymi osoba nosząca je stara się identyfikować. Stąd między innymi wśród mężczyzn popularnym i ciągle żywym trendem jest noszenie ubrań z wizerunkami dzikich zwierząt takich jak niedźwiedzie, lwy i wilki. Zwierzęta te są symbolami siły i charyzmy – i tak właśnie chcą być postrzegani panowie, którzy się z nimi identyfikują.

Własne nadruki

To oczywiście tylko niektóre z popularnych motywów przewijających się na męskich t-shirtach. Bardzo popularne jest również wykonywanie koszulek z własnymi nadrukami – ofertę taką proponuje m.in. drukarnia NaszeNadruki.pl. Korzystając z niej możemy za niewielkie pieniądze stworzyć własną, spersonalizowaną kolekcję koszulek, które jak żadne inne będą oddawać nasz charakter.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...