• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Kieliszki do wina czerwonego jako prezent na rocznicę ślubu

Para pije wino

Jaki może być idealny pomysł na prezent na rocznicę zawarcia związku małżeńskiego? Według naszego eksperta, są to kieliszki do czerwonego wina. Najlepiej, jeśli wykonane są z dobrego jakościowego szkła i mają oryginalny wzór, na przykład z motywem serca. Taki prezent jest nie tylko ponadczasowy i uniwersalny, ale też odnosi się do pewnej symboliki. O co dokładnie chodzi? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Życie i małżeństwo są jak wino

Mówi się, ze im starszy rocznik, tym lepsze wino. Ale gdyby tę zasadę odnieść także do życia i do małżeństwa? Okazało by się, że im dłużej ono trwa, tym bogatszy jest jego smak. Starsze czerwone wino ma przepiękną barwę, wyszukany smak i stanowi świadectwo upływających dekad. Przecież tak samo można myśleć o długoletnim związku dwojga ludzi. 

Trwałość, niepodatność na zawirowania losu i ta sama, wyrafinowana miłość, nawet po wielu latach – to tylko niektóre skojarzenia ze zgodnym małżeństwem. Właśnie dlatego kieliszki do wina czerwonego będą wprost idealnym prezentem dla małżonków świętujących swoją rocznicę, i to niezależnie czy będzie ona „papierowa”, czy „diamentowa”.

Jak można urozmaicić taki prezent?

Stylowy zestaw można uzupełnić o dobry jakościowo trunek – w sam raz do kosztowania wprost z nowych kieliszków, ze znajomymi lub we własnym małżeńskim towarzystwie. Wówczas taki prezent nabierze jeszcze bardziej symbolicznego wymiaru.

Dodatkowo prezent warto by było dopełnić kartką z życzeniami, najlepiej takimi, które będą nawiązywać zarówno do prezentu, jak i do doniosłej okazji, np. „Aby Wasze życie było tak smaczne jak to wino” itd.

Gdzie szukać pięknych kieliszków na rocznicę ślubu?

W kieliszki do czerwonego wina najlepiej zaopatrzyć się w sklepie, który specjalizuje się w sprzedaży stylowych i dobrych gatunkowo naczyń. Warto zwrócić uwagę na przykład na bogatą ofertę sklepu Porcelana24. To właśnie tam można zakupić pojedyncze kieliszki lub efektowne zestawy od renomowanych producentów szkła okolicznościowego.

Jakie kieliszki warto wybrać?

Szczególnie pięknie i adekwatnie do okazji prezentują się kieliszki producenta MATI, z linii 25260 (Serca). To przedmioty wykończone szlifowanym wzorem o motywie miłosnym, z oryginalnymi kryształkami Swarovski®.  

Miłośnikom bardziej nietuzinkowych rozwiązań polecamy na przykład eleganckie, ręcznie szlifowane produkty z serii Celebration, w kolorach beżu i czerni. To wyroby wykonane w estetyce glamour, które wspaniale będą prezentować się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym.

Oczywiście można też postawić na klasykę, na przykład na model Bistro, od producenta Pasabahce. Pojedyncze kieliszki z tej serii są wykorzystywane profesjonalnie w renomowanych restauracjach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by takie artykuły wprowadzić także na stoły w domach i mieszkaniach. Wówczas każde przyjęcie i spotkanie towarzyskie organizowane przez małżonków nabierze jeszcze bardziej luksusowego charakteru.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...