• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Dziecięce imprezy tematyczne. Przegląd propozycji

Chcesz zorganizować dla Twojego dziecka niezapomniane przyjęcie urodzinowe i zastanawiasz się jaką tematykę imprezy wybrać, aby mali goście dobrze się bawili i na długo zachowali w pamięci przyjemnie spędzony czas? Miejsca organizujące tematyczne urodziny dla najmłodszych oferują wiele tematów imprez, które są dopasowane do zainteresowań dzieci. Co dokładniej proponują?

Trendy w tematyce imprez dla dzieci

Przy wyborze tematyki imprezy urodzinowej najlepiej wziąć pod uwagę upodobania Twojego dziecka. To jego święto, dlatego powinno być dla niego radosne, atrakcyjne oraz dopasowane do jego zainteresowań.

Firmy urządzające przyjęcia tematyczne dla najmłodszych mają bardzo szeroka ofertę, z której możesz wybrać to, co na pewno przypadnie go gustu Twojemu dziecku. Jakie są aktualne trendy? Pracownik Chatki Gagatka – miejsca organizującego imprezy tematyczne  – uważa, że są dwa główne rodzaje przyjęć, z których dzieci zawsze wychodzą zadowolone. Jakie to imprezy?

Ponadczasowa klasyka

Do pierwszej grupy imprez tematycznych zalicza się te, które wykorzystują ponadczasowe sympatie najmłodszych. Ich motyw przewodni jest uniwersalny, ponieważ upodobania dzieci, wbrew pozorom, niewiele zmieniają się z upływem czasu.

Dziewczynki lubią przebierać się w pełne falbanek balowe suknie i przez kilka godzin być księżniczkami i zachowywać się tak jak one. Chłopcy, tak jak wiele lat temu, marzą np. o tym, by zostać nieustraszonym strażakiem i z przyjemnością biorą udział w grach i zabawach wymagających sprawności fizycznej i skupienia.

Do tej grupy imprez można zaliczyć również urodziny w stylu piłkarskim. Który chłopiec nie chciał by zostać wielkim futbolistą? Zmieniają się idole piłkarscy, jednak zapał do „gry w nogę” pozostaje taki sam i przyjęcie w stylu sportowym na pewno przypadnie do gustu większości maluchów.

Idole z filmów i bajek

Drugim rodzajem przyjęć są takie, które wykorzystują postaci z filmów i bajek. Tutaj trendy bywają zmienne, dlatego miejsca organizujące dziecięce imprezy tematyczne muszą iść z duchem czasu. Niektóre produkcje, takie jak „Świnka Peppa” czy „Gwiezdne Wojny” zadomowiły się na dłużej. Inne, jak na przykład „Angry Birds” czy „Kraina lodu”, po jakimś czasie odchodzą do lamusa, jednak mają swój moment bardzo dużej popularności, który można wykorzystać przy organizacji przyjęcia.

Dzieci uwielbiają imprezy inspirowane swoimi ulubionymi kreskówkami czy filmami. Bardzo często przywiązują się do swoich idoli niezwykle mocno, chcąc mieć wszelkie gadżety z nimi związane. Dlatego, jeśli wiesz, ze Twoja pociecha szaleje za daną bajką, warto zrobić jej przyjemność, organizując urodziny wykorzystujące jej motywy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...