• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Rodzaje nakrętek do butelek lakierowych

Lakiery do paznokci

O jakości lakieru nie decyduje jedynie marka, konsystencja czy kolor, ale też opakowanie. Wbrew pozorom buteleczka i nakrętka pełnią ważną funkcję marketingową i mogą wpływać na decyzje zakupowe klientów, ale przede wszystkim chronią lakier przed czynnikami zewnętrznymi, wydłużając jego trwałość. Czym charakteryzują się nakrętki do butelek lakierowych i jakie wyróżniamy ich rodzaje?

Właściwości i zastosowanie nakrętek do lakierów

Nakrętki do butelek lakierowych produkowane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które zapewniają wysoką wytrzymałość opakowania i trwałość lakieru. Produkcja nakrętek do lakierów do paznokci odbywa się zazwyczaj przy użyciu polietylenu oraz polipropylenu. Odpowiednio wykonana nakrętka powinna gwarantować maksymalną szczelność zamknięcia, by zapobiegać wyciekaniu i wysychaniu produktu oraz chronić go przed zanieczyszczeniami i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nie bez znaczenia jest również estetyka opakowania, które powinno się dobrze prezentować, a dodatkowo być wygodne w użytkowaniu. W związku z tym dostępne są różne wersje kolorystyczne nakrętek, na których można umieszczać przydatne informacje dotyczące produktu bądź marki. Warto przy tym zaznaczyć, że tego rodzaju nakrętki służą do zamykania opakowań nie tylko z lakierami, ale też innymi produktami przeznaczonymi do pielęgnacji paznokci, np. odżywkami czy specjalnymi olejkami.

Rodzaje nakrętek do lakierów

Na rynku znajdziemy bogaty wachlarz opakowań do lakierów. Dostępne są różne wzory i rozmiary samych buteleczek, ale też właśnie nakrętek. Jakie dokładnie wyróżniamy rodzaje nakrętek do lakierów i które z nich cieszą się największą popularnością?

Możliwości projektowania są tu niemal nieograniczone, zarówno w zakresie kształtów, wymiarów, jak i kolorów. – Mówi specjalista reprezentujący firmę Danpol, która zajmuje się produkcją nakrętek i pędzelków do lakierów. – Najczęściej wybierany wariant to nakrętki o cylindrycznym kształcie, o wysokości mieszczącej się w przedziale od 20 do 60 mm. Produkty mogą różnić się między sobą szerokością gwintu, która wynosi przeważnie 13, 14 lub 15 mm. Dostępne są także różne wymiary gniazd, w których osadza się pędzelek – mogą one wynosić od 8 do 11 mm. Ciekawym rozwiązaniem są nakrętki przypominające kształtem stożek, a także te zdobione różnymi technikami, np. hot-stampingu bądź sitodruku.

Wytrzymała nakrętka do lakieru, wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa, a do tego efektownie się prezentująca i zachęcająca do zakupu to skuteczny sposób nie tylko na zwiększenie sprzedaży produktów, ale też na budowanie pozytywnego wizerunku danej marki.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...