• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Hotelowe spa – relaks dla ciała i ducha

spa

Ze SPA uwielbia korzystać praktycznie każda kobieta, ale również wielu mężczyzn. Nic w tym dziwnego, gdyż dzięki temu rozwiązaniu można oddać się pełnemu relaksowi i oderwać od obowiązków dnia codziennego. Warto zaznaczyć, że zabiegi SPA mają na celu nie tylko wypoczynek fizyczny, ale też duchowy, dzięki czemu są dobrym pomysłem dla każdego z nas. Naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wychodzą hotele, oferując pojedyncze zabiegi w SPA, ale również całe ich pakiety.

Z jakich form wypoczynku można korzystać w SPA?

Najbardziej popularnym zabiegiem, z którego korzystają klienci SPA, są wszelkiego rodzaju masaże relaksacyjne. Obejmują one nie tylko te tradycyjne masaże, ale także te urozmaicone oryginalnymi dodatkami. Można wyróżnić wśród nich masaż świecą, gorącą czekoladą lub masłem karite. Jak tłumaczą specjaliści z Hotelu Remes: ,,Dzięki tak pomysłowym rozwiązaniom każdy klient hotelowego SPA jest w stanie znaleźć tam zabieg, który będzie dla niego najbardziej przyjemny. Warto pamiętać też o tym, że aromatyczne dodatki do masaży wzmagają relaksację organizmu, wykorzystując efekt aromaterapii’’. Bardzo ciekawym zabiegiem są też kąpiele wodne, a dla najbardziej wymagających klientów dobrym pomysłem będzie kąpiel w kozim mleku, a nawet piwie, co przyciąga rzesze ciekawych osób. Wiele kobiet decyduje się na zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające, obejmujące głównie skórę twarzy.

Indywidualnie skomponowane maseczki oraz peelingi są w stanie skutecznie poprawić ogólny stan cery i zapewnić długotrwałe nawilżenie i odżywienie naskórka. Inne zabiegi, których można doświadczyć w SPA to:

  • masaże orientalne gorącymi kamieniami,
  • masaże modelujące i antycellulitowe,
  • manicure i pedicure,
  • depilacja woskiem,
  • profesjonalny makijaż.

Dlaczego warto korzystać z hotelowych SPA?

Ogromna część gości hotelowych przyjeżdża tam właśnie po to, aby odpocząć od obowiązków związanych z codziennością. Dzięki korzystaniu z hotelowego SPA nie trzeba udawać się do innego miejsca, aby zaznać odrobiny relaksu. Największą zachętą dla gości hotelowych jest to, że bardzo często oferują one specjalne rabaty na zabiegi SPA lub ich pakiety. Warto zaznaczyć też, że najczęściej klienci hotelu nie muszą dokonywać osobnej rezerwacji na zabiegi relaksacyjne. Bardzo często godziny pracy takiego SPA są też odpowiednio wydłużone, dzięki czemu można z niego korzystać praktycznie o każdej porze- nawet późnym wieczorem. Pamiętajmy też o tym, że hotelowe SPA może zapewnić szereg atrakcji i zabiegów dla całych rodzin, w tym dla dzieci.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...