• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Wolne pokoje w centrum Wisły. Jak wybrać dobrze?

pokój hotelowy

Wisła jest urokliwą, turystyczno-wypoczynkową miejscowością o stuletniej tradycji. Jest odwiedzana zarówno przez rodziny z dziećmi, osoby przebywające w delegacji jak i amatorów narciarstwa i pieszych wędrówek. Dzięki niepowtarzalnemu urokowi i pysznej, regionalnej kuchni wiele osób wraca do Wisły ponownie. Gdzie warto się zatrzymać, będąc w Wiśle?

Wisła – idealna miejscowość turystyczna

Wisła jest miejscowością, którą warto odwiedzić o każdej porze roku. Zimą przyciąga narciarzy, ponieważ znajdują się tutaj piękne trasy dla narciarstwa śladowego i zjazdowego. Ponadto można korzystać z ponad 20 wyciągów narciarskich, do tego większość tras jest oświetlona. Na terenie Wisły znajduje się aż 5 skoczni narciarskich! Latem z kolei warto wybrać się na wędrówkę po prawie 150 km bezpiecznych szlaków turystycznych. Szlaki mają różne poziomy trudności, do tego są tu także trasy dla rowerzystów. Bardzo polecamy również kolej linową Skolnity, skąd można zachwycać się panoramą całego miasteczka. 

Wisła jest zwana „perłą Beskidów” nie bez powodu – jest bardzo urokliwie położona i spokojna, dlatego jest dobrym miejscem dla osób, które szukają spokojnego miejsca do pracy. Wśród kwater w Wiśle także z pewnością znajdziemy coś odpowiadającego naszym preferencjom.

Noclegi w Wiśle

Noclegi znaleźć można nawet w samym centrum Wisły, w Apartamentach przy Głównym Deptaku. Centrum miasta jest położone niedaleko największych atrakcji turystycznych w miejscowości, dlatego piechotą można udać się do najciekawszych miejsc albo pójść do lokalnych restauracji i zjeść najlepsze regionalne potrawy. Jest to również dobra baza wypadowa do wszelkiego rodzaju tras i ścieżek.

Wisła jest urokliwa sama w sobie, dlatego równie ciekawym rozwiązaniem są spacery po mieście i jego najbliższych okolicach – nie musimy mieć wyrobionej kondycji, aby móc dobrze i aktywnie spędzić tutaj czas. Jakie atrakcje oferuje Wisła dla tych, którzy wolą zostać w obrębie miasta?

Atrakcje w Wiśle

Wisła jest miejscowością stworzoną do aktywnego wypoczynku. Mogą tu przyjechać rodziny, pary, osoby podróżujące w pojedynkę i grupy przyjaciół. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wisła obfituje w szlaki turystyczne i rowerowe, znajdują się tutaj najlepsze restauracje serwujące lokalne przysmaki. Również imprezowicze znajdą tutaj miejsca dla siebie, czyli rozmaite kluby, w których można się bawić całą noc. W miejscowości znajdują się malownicze deptaki i zabytki, które na pewno zachwycą pasjonatów historii, którzy chcą z bliska poznać historię tego miejsca. Wiele osób wraca tutaj o każdej porze roku.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...