• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Pieluchy dla dorosłych? To nie wstyd!

pieluchy dla doroslych anatomiczne

Pieluchy dla dorosłych nie są wstydem, choć niestety wciąż wiele osób tak uważa, chociażby kiedy myśli o nietrzymaniu moczu. Obecnie pieluchomajtki dostępne są w wielu rozmiarach i rodzajach, a odpowiednio wyprofilowane kroje sprawiają, że pieluchy dla dorosłych są praktycznie niewidoczne pod ubraniem, przez co idealnie nadają się do noszenia na co dzień.

Kiedy zdecydować się na zakup pieluchomajtek?

Pieluchy dla dorosłych są idealnym środkiem ochronnym przed wilgocią podczas problemów z nietrzymaniem moczu. Są dopasowane do budowy ciała osób dorosłych, dzięki czemu gwarantują wygodę i nie krępują ruchów. Niewątpliwie ważną kwestią jest fakt, iż nie będą stanowiły także problemu dla osób aktywnych fizycznie.

Zakłada się je za pomocą specjalnych siatkowych majtek, które dopasowują się do kształtu ciała – tak jak zwykła bielizna. Taki typ pieluchomajtek pozwala na długie spacery, a nawet górskie wycieczki – w miejsca, gdzie dostęp do toalet jest utrudniony.

Wybierając odpowiednie pieluchy dla dorosłych, należy kierować się kilkoma zasadami. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na taką cechę jak chłonność, która powinna być dostosowana do stopnia nietrzymania moczu. Nawet cienkie pieluchy dla dorosłych mogą charakteryzować się dużą chłonnością, a informacja o tym powinna znajdować się na opakowaniu i w opisie produktu.

Warto zwrócić także uwagę na to, czy materiał jest przyjazny dla skóry, ponieważ problemy z trzymaniem moczu wymagają dokładnego przestrzegania zasad higieny, a użytkowanie źle dobranych pieluch może sprzyjać podrażnieniom poprzez ograniczenie dostępu powietrza do skóry.

Dlaczego nie należy wstydzić się noszenia pieluch dla dorosłych?

Noszenie pieluch dla dorosłych to nie wstyd, a stanowi pierwszy krok do poczucia komfortu. Pieluchomajtki działają na tej samej zasadzie, co wkładki urologiczne – przepuszczają powietrze, chronią przed nieprzyjemnym zapachem, są chłonne i nie krępują ruchów. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom, pieluchy dla dorosłych stanowią idealne rozwiązanie podczas problemów z nietrzymaniem moczu. Są dopasowane do budowy ciała dorosłych, a ich największą zaletą jest fakt, że nie utrudniają poruszania się, zapewniają komfort i suchość w ciągu całego dnia.

Jak mówi sprzedawca ze sklepu medycznego rehaMED w Gdańsku:

Pieluchy dla dorosłych są szczególnie polecane, jako rozwiązanie problemu z nietrzymaniem moczu. Są mało widoczne pod ubraniem, przez co idealnie sprawdzą się podczas codziennego noszenia i zapewnią komfort nawet najbardziej aktywnym osobom.

Decydując się na zakup pieluch dla dorosłych, zaleca się skorzystanie z oferty sklepu, który oferuje szeroki zakres asortymentu. Doświadczenie pracowników oraz długoletnia pozycja na rynku ułatwią wybór.  

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...