• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Modne zestawy biżuteryjne

Modne pierścionki

Trendy jubilerskie nie zmieniają się tak szybko, jak te związane z ubraniami. Biżuteria to często przedmioty przekazywane z pokolenia na pokolenie, ponadczasowe i mające ogromną wartość sentymentalną. Zestawy w stylu vintage nigdy nie wychodzą z mody. Z drugiej strony zawieszki czy bransoletki z grawerunkiem mogą być świadectwem chwili i wspaniałą pamiątką. Mimo wszystko świat biżuterii również podlega trendom. Każdy sezon przynosi coś nowego, zarówno w zakresie wzorów, jak i sposobów łączenia poszczególnych elementów biżuterii w komplety. Jakie są aktualnie modne zestawy biżuteryjne?

 Koniec z filigranowymi wzorami

Znany jest trend noszenia grubych łańcuszków i bransoletek, ale do tej pory nie dotyczył on pierścionków. Obecnie to się zmienia – delikatne pierścionki zostają zastąpione przez duże i masywne modele. Ponadto specjaliści od kreowania mody, którzy już od pewnego czasu stawiali na odważne ozdoby, zalecają noszenie nawet kilku pierścionków na raz obok siebie, na palcu wskazującym, albo kilku palcach tej samej dłoni. W nowy trend wpisuje się również noszenie sygnetów, pierścieni złotych i srebrnych, z kamieniami i wszystkich, które są wystarczająco duże i przyciągające wzrok. Z takimi zestawami dobrze komponują się minimalistyczne, eleganckie marynarki.

 Jubiler z pracowni SCHIELE z autorską biżuterią męską i damską mówi: Podobne zamiłowanie do wielkości dotyczy kolczyków, przeżywających w modzie swój wielki powrót. Jedyna różnica polega na tym, że teraz można okazały kolczyk nosić tylko na jednym uchu, niekoniecznie w parze. Drugie ucho można ozdobić znacznie skromniejszą ozdobą w formie sztyftu. Taki zestaw jest obecnie najbardziej trendy. Ponieważ obowiązuje zasada: ,,im bardziej rzuca się w oczy, tym lepiej”, cenione są jaskrawe kolory, ekstrawaganckie kształty i błyszczące kamienie.

 Do łask wracają perły w swoim najbardziej naturalnym wydaniu – szczególnie pożądane są naturalne perły słodkowodne, asymetryczne perły barokowe i połączenie pereł z dużą ilością złota. Biżuteria z perłami dobrze komponuje się z klasycznymi, eleganckimi sukienkami, ale specjaliści od mody polecają je również w stylizacji ze sportowymi butami na grubej podeszwie i dżinsami.

Łączenie metali w zestawach biżuteryjnych

Czasy, kiedy łączenie i noszenie jednocześnie biżuterii ze złota i srebra było absolutnie zakazane, dawno minęły. Nowy trend część znawców mody określa nawet jako najważniejszy trend biżuteryjny od wielu lat. Nie trzeba już wybierać i można nosić wszystkie ulubione zestawy biżuterii jednocześnie. Blogerki modowe chętnie prezentują, jak dobrze współgra ze sobą złota i srebrna biżuteria. Szczególnie modne jest łączenie w różnokolorowe zestawy biżuterii,na przykład łańcuszków z innych kruszców i o różnej długości.

Ponadto do modnej stylizacji potrzebny jest zgodny z trendami zegarek. Obecnie najbardziej wyraźną tendencją są zegarki z kanciastymi tarczami. Oczywiście można nadal nosić klasyczne modele okrągłe, ale kwadratowe czy prostokątne są znacznie bardziej eleganckie i pożądane, ponadto można łączyć je w zestaw z każdym elementem biżuterii.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...