• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Co wchodzi w skład balsamów odżywczych do włosów?

Balsam do włosów

Balsamy odżywcze do włosów działają o wiele lepiej niż odżywki. Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji włosów, pamiętaj, aby w domowym zaciszu regularnie po nie sięgać. Stosuj je przynajmniej raz na siedem dni, a najlepiej trzy razy w ciągu tygodnia. Chcesz wiedzieć, jak działają i co wchodzi w ich skład? W takim razie czytaj dalej! Dowiesz się, co sprawia, że są tak skuteczne.

Działanie odżywczych balsamów do włosów

Specjalistyczne balsamy do włosów nie działają powierzchniowo, z zewnątrz. Tego rodzaju preparaty wnikają w głąb struktury każdego włosa, docierając do jego trzonu. Warto podkreślić, że takie działanie jest zupełnym przeciwieństwem w stosunku do popularnych i często stosowanych odżywek do włosów. Jeśli planujesz zakup balsamu fryzjerskiego, pamiętaj jednak by preparat kosmetyczny zamówić u sprawdzonego źródła. Wybierając profesjonalny kosmetyk, zyskasz bowiem produkt zawierający odpowiednią ilość składników odżywczych. I niech nie zniechęca się czasochłonny proces jego stosowania…

Balsam odżywczy do włosów należy stosować co najmniej trzy razy w tygodniu. Nie wystarczy jednak nałożyć go na krótki moment. Specjalistyczny preparat wymaga nieco dłuższego kontaktu z włosami. Na ogół trzyma się go na głowie kwadrans. Po tym czasie daje już widoczne i odczuwalne efekty. Pasma włosów stają się miękkie, gładkie i lejące. Nie puszczą się i nie sprawiają problemów podczas rozczesywania.

Balsamy odżywcze do włosów kontra drogeryjne odżywki do włosów

Analizując skład odżywczych balsamów do włosów, nie sposób nie porównać ich do zwykłych, drogeryjnych odżywek. Te drugie mają zupełnie inną konsystencję i zazwyczaj działają tylko z zewnątrz. Balsamy są o wiele silniejsze i mają bogatszy skład.

– Pielęgnacja nie może ograniczać się tylko i wyłącznie do mycia włosów szamponem. Konieczne jest nałożenie odpowiednio dobranej odżywki, a najlepiej balsamu. Odżywcze preparaty wnikają w strukturę włosów znacznie głębiej. Ułatwiają rozczesywanie grzebieniem i zapewniają całkowitą regenerację i odżywienie. Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie środki bardzo często stanowią ostatnią deskę ratunku dla mocno zniszczonych włosów – mówi przedstawiciel Sklepu Fryzjerskiego WATS.

Balsamy w swoim składzie zawierają substancje kondycjonujące włosy. Poza nimi bardzo często są to również organiczne, wyciągi ziołowe oraz kompleksy witamin. Zdarza się, że kosmetyki tego rodzaju bazują na keratynie i aminokwasach. Jeśli zależy Ci na konkretnym składniku, musisz czytać opis danego produktu. To właśnie z niego wszystkiego się dowiesz!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...