• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Maseczki bawełniane profilowane. Przegląd rozwiązań

Maseczka bawełniana profilowana

Maseczki na twarzy stały się obowiązkowym elementem stroju. Znaczna część osób, zamiast jednorazowych maseczek, decyduje się na maseczki bawełniane, które można wielokrotnie prać, prasować oraz nosić zdecydowanie dłużej. Szczególną popularnością cieszą się maseczki profilowane, które lepiej utrzymują się na twarzy i są wygodniejsze w noszeniu. Przyjrzyjmy się bliżej możliwym rozwiązaniom.

Dwuwarstwowa maseczka bawełniana

Dlaczego to właśnie bawełniane profilowane maseczki cieszą się największą popularnością? Przede wszystkim maseczki wielorazowe są tańsze. Choć ich początkowy koszt jest wyższy (maseczka bawełniana kosztuje kilkanaście złotych, podczas gdy jednorazowa – zaledwie kilka), ostatecznie nosimy ją dłużej, a więc nie musimy co chwilę ponosić kosztów zakupu. Maseczki profilowane nie przypominają złożonego prostokąta. Ich powierzchnia jest gładka i dopasowana do naturalnych krzywizn twarzy. Co więcej, w części przylegającej do nosa maseczka jest wyższa, dzięki czemu się nie zsuwa. Idealne przyleganie do twarzy zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.

Co więcej, dwie warstwy bawełny o gramaturze 145 g/m² gwarantują komfort noszenia i oddychania nawet wówczas, kiedy maseczka noszona jest przez dłuższy czas. Bawełna jest naturalna i bezpieczna dla skóry, a dzięki gumkom na uszy, po założeniu maseczki dopasowuje się ona do kształtu każdej twarzy.

Trzywarstwowa maseczka profilowana z wymiennym filtrem

Jeżeli nam na zwiększonej ochronie, a jednocześnie wygodzie korzystania, warto wybrać maseczkę profilowaną trzywarstwową, która składa się z dwóch warstw bawełny tworzących kieszonkę na wymienny filtr. Podobnie jak w przypadku maseczki dwuwarstwowej, ta również składa się z bawełny o gramaturze 145 g/m²,  jednak różnica polega na możliwości włożenia do wnętrza filtra wykonanego z flizeliny, o gramaturze 45 g/m². Filtr ochronny zapewnia jeszcze większą ochronę, a jednocześnie bawełna od strony twarzy jest bezpieczna i nie powoduje podrażnień.

Maseczkę pielęgnuje się podobnie jak maseczkę bez filtra. Należy ją wyprać w temperaturze 60°C (bez filtra w środku), a następnie wyprasować oraz włożyć nowy filtr. Uniwersalny rozmiar dopasuje się do kształtu każdej twarzy.

A może maseczka profilowana z nadrukiem?

Jak już wspomnieliśmy, maseczki bawełniane są nieodłącznym elementem naszego stroju. Mogą być więc dopasowane do okoliczności, naszego nastroju lub poglądów. Pracownicy firm mogą otrzymać maseczki firmowe, z logiem lub nadrukiem, co uzupełni ich strój roboczy. Maseczka z nadrukiem może być również doskonałym prezentem na walentynki, urodziny lub specjalną okazję – zwłaszcza że w ofercie producenta odzieży i akcesoriów z nadrukiem NaszeNadruki.pl jest w czym wybierać.

W przypadku zamówień hurtowych powyżej 50 sztuk możliwe jest zamówienie maseczki z własnym nadrukiem. Co, jak już wspomnieliśmy, może być doskonałym pomysłem na podkreślenie wizerunku pracowników danej firmy lub ciekawym gadżetem reklamowym. Zwłaszcza że maseczki trzeba nosić przede wszystkim w przestrzeni publicznej: sklepach, urzędach, przychodniach, restauracjach, hotelach…. Maseczka z logo firmy z pewnością będzie zwracała na siebie uwagę.

Maseczki premium

Dla osób, które lubią się wyróżniać, producenci oferują maseczki premium, które są ozdobione koronką, naszywkami, ozdobną taśmą, a nawet… prawdziwym zamkiem, dzięki któremu można mieć dostęp do ust bez konieczności zdejmowania maseczki! Choć maseczki nosimy głównie z powodów bezpieczeństwa, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów, to przecież nawet w maseczce chcemy wyglądać stylowo. Zwłaszcza że maseczki nosimy nie tylko na co dzień, ale zakładamy również do bardziej odświętnych stylizacji: na święta, ślub lub wesele albo do eleganckiej garsonki do pracy.

Połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, wygody i stylowego wyglądu to właśnie to, co oferują profilowane maseczki premium. Dlatego nie musimy wybierać – rozwiązania oferowane przez producentów zapewniają połączenie tych wszystkich cech w jednym produkcie.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...