• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Zalety łóżeczek dostawnych

Łóżeczko dostawne

Kiedy zbliża się czas, w którym na świecie pojawi się nasza mała pociecha, jako młodzi rodzice, musimy zadbać o wiele ważnych kwestii. Do momentu zamieszkania z nami maluszka powinniśmy zadbać między innymi o zakup właściwego łóżeczka, w którym będzie spało nasze dziecko. I w takiej sytuacji pojawia się zazwyczaj dylemat: postawić na tradycyjne łóżeczko czy lepsze będzie łóżeczko dostawne?

Łóżeczko dostawne jako wygodne rozwiązanie dla rodzica

Rodzice, którzy decydują się na zakup łóżeczka dostawnego dla swojego maluszka, kierowani są zazwyczaj dwoma kluczowymi czynnikami. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodę zarówno im, jak i dziecku, które będzie z niego bezpośrednio korzystać – mówi ekspert z firmy Sklep e-mebluś Kamila Cieczko prowadzącej sklep internetowy senmalucha.pl.

Wstawienie do swojej sypialni łóżeczka dostawnego dla naszej pociechy gwarantuje nam, jako rodzicom, niebywały komfort podczas niemal całonocnego doglądania dziecka. Dzięki temu rozwiązaniu nie jesteśmy zmuszeni do wstawania z naszego łóżka i przemieszczania się po pokoju w celu sprawdzenia, co się dzieje u naszego maleństwa. Jak wiadomo, nocne przebudzanie się nie należy do przyjemnych okoliczności rodzicielstwa, ale jest konieczne, w związku z tym warto ułatwić sobie nieco życie. Idealnym sposobem na to, by poprawić swój komfort podczas doglądania dziecka, jest postawienie przy swoim miejscu do spania specjalnego łóżeczka dostawnego. Kiedy dziecko będzie potrzebowało naszego dotyku bądź domagać się będzie jakiegokolwiek kontaktu z rodzicem, wystarczy, że wyciągniemy do niego rękę bądź lekko się uniesiemy i cały problem zostanie prędko zażegnany. Wówczas zarówno my, jak i maluch, będziemy mogli oddawać się dalszemu relaksowi.

Poczucie bezpieczeństwa i spokoju u naszego malucha

Nie tylko rodzic korzysta na postawieniu w swojej sypialni łóżeczka dostawnego, także dla dziecka jest to szczególnie dobre rozwiązanie. Każdorazowo jednak kiedy planujemy kupić takie łóżeczko, nie zapominajmy o wyborze jednego spośród wielu dostępnych materaców dla dzieci. Pamiętajmy, by podłoże, na którym spać będzie nasz maluch, było wygodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Komfort naszego dziecka podczas spania jest niezwykle istotny.

Dzięki właściwie dobranemu łóżeczku dostawnemu dziecko zyskuje nie tylko idealne miejsce do relaksu, ale też wspaniałe warunki do tego, by nigdy nie poczuć, że nie ma przy nim jego kochanych rodziców. Spanie przez dziecko w takim łóżeczku sprawia, że rodzic w bardzo szybkim tempie może zareagować na jego potrzeby. Kiedy więc maluch zapłacze, w krótkim czasie zobaczy przy sobie rodzica. Poza tym cały czas będzie go widzieć i czuć jego obecność. Być może dzięki temu będzie o wiele spokojniejsze w trakcie spania.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...