• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Rozbrat z pieluchą czyli kilka słów o majtkach treningowych dla dzieci

Majtki treningowe

Majtki treningowe dla dzieci robią w ostatnich latach prawdziwą furorę. Rodzice chętnie je kupują, wiedząc, że ich pociechy nie będą miały raczej większego problemu z ich zakładaniem. Jest to produkt, który polecany jest wszystkich tym maluchom, które są na etapie odpieluchowania, majtki treningowe są świetną pomocą w tym trudnym okresie – zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka.

Do czego służą majtki treningowe?

Majtki treningowe są jednymi z naszych produktów, które cieszą się niebywałą popularnością. Nic dziwnego, pieluchy treningowe (bo tak też nazywa się te majtki) są nieodzowną pomocą w procesie odpieluchowania, i to nie tylko dla samego malucha, ale też rodzica, który dba przecież o to, by cała „akcja” przebiegła jak najpomyślniej – mówi ekspert z firmy NappyKid – MichaŁ Łysik prowadzącej sklep AIO shop z artykułami dla maluchów.

Po majtki treningowe powinni sięgnąć wszyscy ci rodzice, których pociechy przestają odczuwać komfort podczas noszenia tradycyjnej pieluszki, a poza tym jest już odpowiedni czas na to, by maluch przyzwyczajał się do noszenia zwykłych majtek. W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, że zaczyna on mieć problem z regularnie przemoczoną pieluszką. Jest to idealny czas na to, by nasza pociecha zaczęła wkraczać w kolejny etap swojego dorastania, a jest nim rozpoczęcie odpieluchowania. Fenomen majtek treningowych polega na tym, że z wyglądu przypominają one zwykłe majtki (dzięki temu nasz maluch nie powinien mieć problemu z ich noszeniem), a mimo to wyposażone są w specjalną warstwę chłonną, zmniejszającą ryzyko ich przemoknięcia. Właśnie z tego powodu są one lubiane nie tylko przez nasze pociechy. Także rodzice są z nich zadowoleni, bo dzięki nim rzadziej bądź wcale dochodzi do zabrudzeń dywanów, kanap czy podłóg.

Jak wybrać właściwe majtki?

Majtki treningowe dostępne są w różnych rozmiarach. W przypadku sklepu AIO shop dostępne są rozmiary od S do XL, przy czym należy je dobierać do wagi naszego maluszka. Na przykład majtki w rozmiarze M są dedykowane dzieciom, których waga mieści się w zakresie od 11 do 15,5 kg, z kolei L są idealne dla maluchów ważących od 14,5 do mniej więcej 19 kg. Kiedy chcemy wybrać wysokiej jakości produkt, zwracajmy uwagę na materiały, z których został on wykonany. Dobry skład materiałowy cechuje się wysoką zawartością bawełny, z której tworzona jest warstwa zewnętrzna i wewnętrzna majtek oraz zdecydowanie mniejszym procentem składników dodatkowych, czyli na przykład poliestru i nylonu. Producenci oferują możliwość wyboru majtek treningowych w rozmaitych kolorach i motywach, a więc każdy rodzic powinien znaleźć właściwy model dla swojej pociechy – niezależnie od tego, czy jest to dziewczynka, czy chłopiec.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...