• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Jak wybrać etui na tablet?

etui na tablet

Współczesne sprzęty są dość delikatne, dlatego warto zabezpieczać je z każdej strony. Oprócz folii ochronnych wiele osób decyduje się na inwestowanie w etui, które uniemożliwiają rysowanie tylnej części sprzętu, jednocześnie amortyzując uderzenia. Na rynku znaleźć można tysiące case’ów na tablet różniących się od siebie pod względem koloru, kształtu czy materiału zastosowanego do ich wykonania. Czym kierować się, wybierając dany model?

Odpowiednie dopasowanie

Podobnie jak w przypadku telefonów, każdy model tabletu różni się od pozostałych. Mowa tu zarówno o wymiarach, jak i rozmieszczeniu tylnej kamery czy bocznych przycisków. Z tego powodu tak ważne jest wybieranie etui stworzonych z myślą o konkretnym wariancie urządzenia. Tablety tej samej marki mogą znacznie się od siebie różnić, dlatego nawet w przypadku podobnych rozmiarów nie warto kupować niepasujących produktów.

Niewłaściwie dopasowane etui na tablet uniemożliwia normalne korzystanie z urządzenia. Często problemem jest zasłanianie aparatu lub niedopasowane wycięcia na boczne przyciski. Z tego powodu należy kupować wyłącznie etui stworzone z myślą o Twoim modelu tabletu.

Każde etui na tablet jest dokładnie opisane, dlatego kupując dany model, bez problemu dopasujesz go do posiadanego sprzętu. Niezwykle istotne są także Twoje potrzeby i preferencje. Niektóre osoby wolą silikonowe case’y zakrywające wyłącznie tylną część sprzętu, podczas gdy inne wybierają produkty chroniące również ekran. Poszczególne modele różnią się od siebie także materiałem, z jakiego zostały wykonane.

Aspekty wizualne

Dla wielu osób ogromne znaczenie ma nie tylko funkcjonalność etui, lecz także jego wygląd. W takich sklepach, jak Nasmartfona.pl, znaleźć można wiele ciekawych produktów stworzonych z myślą o konkretnych modelach tabletów. Ogromną popularnością cieszą się warianty jednolite, nie tylko czarne, lecz także różowe, granatowe czy nawet zielone. Niektóre osoby wybierają chętnie również znacznie bardziej ozdobne produkty.

Etui na tablet bardzo często przyjmują również formę składanych pokrowców, które zabezpieczają zarówno tył, jak i przód urządzenia. Po złożeniu przypominają one elegancki notatnik, dlatego trafiają w gusta osób, które wykorzystują sprzęt w celach służbowych. Takie rozwiązanie jest niezwykle funkcjonalne ze względu na fakt, że nie musisz kupować osobnej folii ochronnej, by zabezpieczyć urządzenie przed zarysowaniem. Dwustronne etui ze skóry poliuretanowej połączonej z poliwęglanem pozwala na uchronienie tabletu przed zniszczeniem obudowy i ekranu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...