• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Jak działają hurtownie z odzieżą plus size?

Odzież plus size

Znalezienie ubrań dla osób plus size to w Polsce trudne zadanie. Jeszcze większym wyzwaniem jest znalezienie strojów w większym rozmiarze, które są naprawdę modne. Rzadko można znaleźć dobre sklepy stacjonarne z rzeczami dla osób puszystych, a jeśli już istnieją, znikają one pomiędzy „sieciówkami”, które skupiają się wyłącznie na standardowych rozmiarach. Na szczęście istnieją hurtownie z odzieżą plus size. Jak one działają?

Co powinny oferować hurtownie z odzieżą plus size?

Hurtownie z odzieżą plus size powinny oferować ubrania na każdą porę roku. Konieczne jest też, aby nie były to produkty w jednej stylistyce. Powinny to być ubrania, które są eleganckie, szykowne i potrafią podkreślić atuty każdej sylwetki. Ważny jest również przedział rozmiarów – najlepiej od 2XL do 7XL i więcej. Rozmiary nie mogą być pozniżane, co niestety bardzo często zdarza się w tej branży. Przedstawiciele hurtowni z odzieżą plus size powinny bezustannie śledzić zmieniające się trendy. Dodatkowym ich atutem będzie oferowanie nie tylko ubrań w bardzo dużych rozmiarach, ale również tych nieco mniejszych, aby móc zainteresować większą liczbę klientów.

Jak działają hurtownie z odzieżą plus size?

Każda dobra hurtownia z odzieżą plus size zapewnia ofertę ubrań od różnych sprawdzonych marek. Niektóre prowadzą również własną produkcję. Oczywiście stroje nie są tu dostępne do zakupu w pojedynczych sztukach, jak w handlu detalicznym. Sprzedaż rozpoczyna się często od minimum 100 elementów – tłumaczy przedstawiciel hurtowni Mest Fashion. Najłatwiej zamawia się klientom produkty przez stronę internetową – to umożliwia szybsze, ale także częstsze zakupy.

Hurtownie, w przeciwieństwie do zwykłych sklepów z ubraniami, mają przejrzysty katalog i uporządkowaną ofertę. Zwykle istnieje możliwość dotarcia do informacji, skąd pochodzą konkretne modele, a także z jakiego materiału zostały wykonane. Hurtownie realizują zazwyczaj sprzedaż w oparciu o umowę B2B. Korzystają z nich mniejsze oraz większe przedsiębiorstwa, które prowadzą sprzedaż odzieży. Z obiegu wykluczony zostaje zatem klient indywidualny. Płatności są wykonywane z góry, a do każdego zamówienia konieczna jest faktura VAT, faktura pro lub rachunek. Pakowanie oraz wysyłka odbywają się niezwykle sprawnie i szybko. Dostawa jest zwyczajowo realizowana za pośrednictwem firm kurierskich, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj.

Właściciele butików czy sklepów powinni inwestować w produkty z hurtowni nie tylko z ubraniami o standardowych rozmiarach, ale również w te, które mają w asortymencie odzież plus size. W ten sposób można nie tylko zbudować świadomość zmieniających się trendów, ale również wesprzeć lokalnych klientów i klientki o zróżnicowanej figurze.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...