Dresowa spódnica. Hit czy kit? 

Dresowa spódnica

Trendy w modzie zmieniają się niemal co roku. Ubrania kiedyś uważane za kiczowate obecnie mogą być na topie. Tak właśnie jest w przypadku spódnic dresowych. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się ubrania wygodne, które zapewniają komfort użytkowania i prezentują się stylowo. Jak nosić spódnicę dresową, by była ona hitem, a nie kiczem? Podpowiadamy!

Spódnica dresowa powraca do łask 

Kiedyś spódnica dresowa kojarzyła się wyłącznie ze sportowymi stylizacjami. Jednak pandemia wpłynęła dość mocno na trendy, szczególnie te związane z wygodnymi ubraniami. Dresy zaczęły pojawiać się wszędzie – często nawet w zestawieniu z bardzo elegancką odzieżą, taką jak np. koszule. Nie inaczej jest również w przypadku spódnic wykonanych z miękkiego, elastycznego materiału.

Spódnice dresowe są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, jednak żeby stworzyć spójną stylizację, konieczne jest dopasowanie odpowiedniego wariantu do pozostałych ubrań. Szeroki wybór takich produktów znajdziesz w sklepie z odzieżą damską S&B Butik. Czasem najlepszym wyborem jest postawienie na modele jednolite, które pozwolą na wkomponowanie w dowolną stylizację. Kiedy indziej spódnica dresowa może pełnić rolę głównego elementu, przyciągając wzrok licznymi motywami lub ciekawym kolorem.

Jak nosić spódnicę dresową, by wyglądać modnie? 

Spódnica dresowa może wyglądać modnie w połączeniu z odpowiednimi ubraniami. Obecnie taką odzież da się komponować niemal w dowolny sposób. Dres zaczął być łączony z eleganckimi koszulami czy skórzanymi kurtkami. Doskonałym rozwiązaniem jest również postawienie na klasyczny T-shirt bądź zwiewną bluzkę.

Spódnica dresowa sprawdza się najlepiej latem, ale nie tylko. Długie, ołówkowe modele prezentują się świetnie w połączeniu z lekkimi bluzkami na długi rękaw. Dobrym wyborem jest komponowanie ich również z klasycznymi bluzami sportowymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawić spódnicę dresową z uniwersalną kurtką jeansową czy nawet marynarką. Wszystko zależy od koloru obu elementów garderoby i ewentualnych wzorów.

Na rynku można znaleźć całe komplety składające się ze spódnicy oraz bluzy w tym samym kolorze. Są one świetną alternatywą dla popularnych w ostatnim czasie zestawów obejmujących spodnie tego typu. Taka odzież spisuje się doskonale zarówno podczas dnia spędzonego w domu, jak i wyjść na miasto czy nawet podczas bardziej wymagających okazji. Bez wątpienia spódnice dresowe są hitem ostatnich miesięcy i nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta miała się w najbliższym czasie zmienić.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...