Termy znajdujące się w okolicy Białki Tatrzańskiej

Basen termalny

Białka Tatrzańska, podobnie jak jej okolica, to malownicze miejsce, chętnie odwiedzane przez turystów. Nic dziwnego bowiem znajdują się tam baseny termalne cieszące się dużą popularnością wśród osób z różnych części Polski. Termy mają ciekawą ofertę, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie atrakcje odpowiednie dla siebie. Z basenów termalnych mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W artykule opisujemy popularne termy.

Woda w basenach termalnych ma liczne właściwości zdrowotne. Korzystanie z oferty tych miejsc stanowi nie tylko rozrywkę, ale również korzyść dla samopoczucia. Kąpiel w wodach termalnych wspomaga leczenie różnych schorzeń i usprawnia pracę organizmu. Baseny wpływają pozytywnie na serce oraz układ nerwowy. Ponadto niwelują stres i zmęczenie, łagodzą wszelkie bóle mięśni i stawów, a także regulują gospodarkę hormonalną. To nie ich jedyne właściwości – przebywanie w wodach termalnych ma zbawienny wpływ na cały organizm. Dlatego, jeśli planujesz urlop w Białce Tatrzańskiej, koniecznie skorzystaj z tej oferty.

Oferta basenów termalnych

Znajdujące się w Białce Tatrzańskiej baseny termalne są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pracownik ośrodka wypoczynkowego Kaniówka Ski Resort mówi: Wszyscy, niezależnie od wieku na pewno znajdą odpowiednie atrakcje dla siebie, ponieważ obiekt jest bardzo duży. Obejmuje on baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, z których można skorzystać przede wszystkim latem. Kompleks został podzielony na różne strefy – Zabawy, Relaksu oraz Saunarium. Dostępna jest także strefa Spa & Wellness, zapewniająca niesamowity wypoczynek.

Dzięki temu osoby, które chcą odpocząć, nie muszą się martwić bawiącymi się i krzyczącymi dziećmi. Z kolei w części zabawy bez problemu można korzystać z atrakcji wodnych bez obawy, że krzyki będą komuś przeszkadzały. Dla najmłodszych dostępny jest brodzik z bardzo ciepłą wodą i dodatkowo strumyk, interaktywne zabawki oraz mała zjeżdżalnia.

Terma Bania to miejsce odpowiednie nie tylko dla osób, które chcą popływać czy pobawić się w wodzie, ale również odpocząć. Dla nich przygotowana została specjalna strefa, wyposażona w ławeczki do rehabilitacyjnego masażu, wodospad, a także gejzery wodne, które odpowiadają za masowanie kończyn dolnych. Jest to doskonała propozycja na wypoczynek po dniu spędzonym np. na nartach. W obiekcie dostępne są też różnej wielkości zjeżdżalnie, co sprawia, że każdy może znaleźć odpowiednią atrakcję dla swoich potrzeb i upodobań. Ciekawą propozycję w tych basenach termalnych stanowi również bar gastronomiczny – jeśli zgłodniejesz, to nie musisz się martwić, że zapomniałeś własnego prowiantu. Bez problemu zakupisz coś smacznego na miejscu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...