Jakie zabiegi można przeprowadzić przy pomocy urządzenia Geneo?

Kobieta z gładką cerą

Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia Geneo zyskują coraz więcej wielbicieli. Dlaczego? Rozwiązanie gwarantuje uzyskanie licznych korzyści, a przy tym nie jest wymagające. Pacjentki zdecydowane na konkretne działania nie muszą poświęcać wielu godzin, aby cieszyć się pięknym efektem. Jakie zabiegi są przeprowadzane przy pomocy urządzenia Geneo? Dlaczego warto spróbować?

Jakie zabiegi można wykonać za pomocą urządzenia Geneo?

Nowoczesne urządzenie Geneo służy do przeprowadzenia cennych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających, a także podniesienia skuteczności innych zabiegów. Rozwiązanie zyskuje na popularności, ponieważ gwarantuje uzyskanie pięknych efektów. Co ważne, klientki zdecydowane na zabieg wykonywany za pomocą Geneo nie muszą poświęcać na ten cel wielu godzin. Jeżeli planujesz udać się na zabieg wykorzystujący Geneo w Szczecinie, skorzystaj z usług doświadczonego salonu kosmetycznego.

Można wyróżnić dwa zabiegi wykonywane za pomocą urządzenia Geneo. Pierwszy z nich – NeoRevive, jest kluczem do odmłodzenia skóry oraz zmniejszenia porów. Głowica urządzenia napina i ujędrnia skórę, poprawiając jej koloryt. Dzięki temu zmarszczki zostają wygładzone. Natomiast zabieg NeoBright służy do rozjaśnienia i odżywienia skóry. Na skutek przeprowadzonych działań uszkodzenia oraz plamy pigmentacyjne zostają zredukowane. Jest to idealny sposób na nadanie cerze promiennego wyglądu.

Na czym polegają zabiegi?

Na czym dokładnie polegają zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia Geneo? W jaki sposób można uzyskać zachwycające efekty? W tym celu specjaliści rozprowadzają na skórze żel, który złuszcza naskórek. Zabieg NeoRevive opiera się na wykorzystaniu preparatu zawierającego m.in. rybozę, a także olejów z pestek granatowca właściwego czy owoców dzikiej róży. Z kolei w składzie preparatu NeoBright można znaleźć, chociażby kwas kojowy, kwas azelainowy czy retinol. Działania prowadzą do zwiększenia metabolizmu komórek skóry.

Warto zauważyć, że wystarczy jeden zabieg u doświadczonego eksperta, np. pracownika salonu kosmetycznego Maestria Klinika Urody w Szczecinie, aby skóra została wygładzona, nawilżona i rozjaśniona. Prawidłowo przeprowadzony zabieg przy pomocy urządzenia Geneo jest sposobem na ujędrnienie oraz odmłodzenie skóry twarzy. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu długotrwałych efektów, dobrym pomysłem będzie wykonanie przynajmniej czterech zabiegów. Jednak to nie powinno stanowić problemu – zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia Geneo są bezbolesne i nieskomplikowane.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...