Jakie stroje karnawałowe pokocha każda dziewczynka?

małe dziewczynki przebrane w kolorowe stroje

Kto powiedział, że imprezy karnawałowe są tylko dla dorosłych? Nasze pociechy w końcu również mają tego typu imprezy w szkołach, przedszkolach, a nawet żłobkach. Jak wystroić swoją córeczkę na bal przebierańców? Poznaj nasze pomysły na strój karnawałowy dla dziewczynki! Przeczytaj dzisiejszy artykuł.

Stroje karnawałowe dla dziewczynek – topowe modele

Bal karnawałowy to świetna okazja, aby się zabawić, rozerwać oraz mieć mnóstwo radości z wymyślania ciekawego przebrania. Stroje karnawałowe dla dziewczynek to kostiumy, które pozwolą młodej damie ziścić swoje wszystkie marzenia o byciu księżniczką, zwierzakiem, superbohaterką czy ukochaną postacią z bajek. Dziewczynki, które mają już naście lat, zwykle odchodzą od kostiumów typowo bajkowych. Chętniej wybierają postaci z filmów, stroje piratek, szkieletów lub stawiają jedynie na dodatki do stroju w formie masek, peruk, kapeluszy czy skrzydełek.

Co jest prawdziwym hitem, jeśli chodzi o stroje karnawałowe dla dziewczynek? Jak mówi pracownik sklepu MixParty – stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych:

Jeśli mowa o strojach karnawałowych dla dziewczynek, prawdziwym hitem są oczywiście stroje księżniczek. Mowa tutaj o tradycyjnych przebraniach księżniczek z błyszczącą sukienką, różdżką i koroną, jak i tych z Disneya. Elsa , Roszpunka, Śpiąca Królewna to tylko jedne z wielu najchętniej wybieranych modeli. Poza tym małe dziewczynki często sięgają po urocze kostiumy ze zwierzętami, a także inne licencjonowane przebrania jak na przykład z stroje z Harrego Pottera czy którejś z superbohaterek.

Przebrania karnawałowe dla dzieci do przedszkola i szkoły

Nie zapominajmy również o najmłodszych, czyli maluszkach chodzących do przedszkola czy szkoły. Również w placówkach edukacyjnych przeznaczonych dla tak małych dzieci bale przebierańców są niezwykle popularne. Rodzic musi poważnie zastanowić się, na jakie przebranie karnawałowe dla dzieci postawić. W końcu nie chodzi wyłącznie o wygląd malucha oraz to, czy strój mu się podoba. Dużą rolę odgrywa tutaj bezpieczeństwo. Dlatego lepiej zrezygnować z korony zakończonej ostrymi końcami, różdżek czy stroją z wystającymi elementami, które mogłyby odpaść i… na przykład zostać zjedzona. Świetnym pomysłem są takie stroje karnawałowe dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym jak:

  • stroje uroczych zwierzaków,
  • strój księżniczki (z gumową opaską na głowie zamiast korony),
  • stroje z postaciami z bajek, na przykład rybki Dori, myszki Miki, postaci z Psiego Patrolu.

Jesteśmy przekonani, że takie propozycje strojów karnawałowych dla dzieci przypadną do gustu każdej małej księżniczce!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...