Wybór sztucznej choinki, a wysokość pnia

Sztuczna choinka na pniu

Wybierając sztuczną choinkę na pniu, należy zwrócić uwagę na różne czynniki. Najważniejszą rolę odgrywa wysokość pnia, która umożliwia stworzenie charakterystycznego efektu wizualnego. Ponadto gwarantuje uzyskanie licznych korzyści. Produkty wysokiej jakości łudząco przypominają naturalne drzewka, ocieplając atmosferę panującą w danym wnętrzu. O czym warto pamiętać, wybierając sztuczną choinkę na pniu?

Dlaczego warto wybrać sztuczną choinkę na pniu?

Coraz więcej osób rezygnuje z corocznego zakupu żywego drzewka i postanawia zainwestować w wysokiej jakości sztuczną choinkę. W ten sposób dbają o swoje finanse, a także wygodę. Popularność tego rozwiązania nieustannie rośnie, ponieważ producenci oferują zakup solidnych sztucznych choinek. Odpowiednio dobrany produkt wprowadzi do wnętrza wyjątkową, świątecznąatmosferę. W ostatnich latach szczególną popularność zyskały sztuczne choinki na pniu, które są łudząco podobne do żywych drzewek.

Takie choinki składają się z kilku elementów. Profesjonaliści osadzają pień w donicy, którą dodatkowo umieszczają w uroczym worku jutowym. Dlaczego warto postawić na choinkę na pniu? Rozwiązanie ma wiele zalet, jednak warto zauważyć, że wysoki pień podkreśla piękno drzewka. W ten sposób choinka przyciąga uwagę. Jest to ciekawa alternatywa dla typowych choinek. Sztuczna choinka na pniu to efektywne, a także funkcjonalne rozwiązanie. Wysoki pień umożliwia m.in. rozmieszczenie pod drzewkiem prezentów bez potrzeby stawiania go na podwyższeniu.

Dobór choinki a wysokość pnia

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sztucznej choinki na pniu? Decyzję warto uzależnić przede wszystkim od własnych preferencji. Na rynku dostępne są różne wersje choinek na pniu, dlatego każdy może znaleźć produkt dopasowany do swoich upodobań. Istotną rolę odgrywają rodzaje materiałów wykorzystywane przez specjalistów. Eksperci, tj. producent sztucznych choinek Virpol z Myszkowa, oferują zakup choinek PE oraz PE w połączeniu z PCV. Na rynku dostępne są sztuczne choinki na pniu w wersji klasycznej, oszronionej bądź z szyszkami.

Wybierając choinkę, warto się zastanowić nad wysokością pnia. Produkty wysokiej jakości są dostępne w różnych rozmiarach – od jednego do dwóch metrów wysokości. Zazwyczaj na zakup wyższych pni decydują się właściciele czworonogów. Dzięki temu zyskują niezbędne bezpieczeństwo i nie muszą rezygnować z zakupu choinki. Warto pamiętać, że im wyższy pień, tym bardziej okazała staje się choinka. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu subtelnego efektu w niedużym pomieszczeniu, wybierz sztuczną choinkę na niższym pniu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...