W czym przechowywać iPada?

Kobieta z ipodem

iPady to popularne tablety wprowadzone na rynek przez markę Apple. Można wybierać spośród mniejszych i większych tabletów oraz opcji budżetowych. Łatwo na nich pracować, oglądać seriale czy rysować, ponieważ są większe od telefonów i niejednokrotnie wygodniejsze w obsłudze niż laptopy. Ciężko jednak przechowywać je bez żadnej ochrony, zatem koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie etui na swojego iPada. Dowiedz się, w czym należy go przechowywać.

Jakie etui może mieć funkcje dodatkowe?

Etui oprócz ochrony urządzenia może dodatkowo pełnić funkcję klawiatury lub umożliwiać ułożenie iPada w pozycji pionowej, która ułatwi wykonywanie na nim pracy w taki sam sposób jak na komputerze w sytuacjach, które tego wymagają. Mogą mieć dodatkowe kieszonki, w których łatwo schować przejściówki, karty pamięci, kable czy rysik. Popularną opcją jest także miejsce na słuchawki AirPods. Etui kompatybilne z konkretnymi modelami iPadów mogą mieć także funkcje wybudzania i usypiania iPada, podwójną funkcję podstawki czy możliwość utrzymywania iPada na miejscu za pomocą magnesów. Jednym z tego rodzaju pokrowców jest czarne etui Apple.

Jakie powinno być etui na iPada?

Etui na iPada powinno zapewniać odpowiedni poziom ochrony przed wstrząsami, uderzeniami, a także wilgocią. Dzięki niemu przenoszenie urządzenia w torbie lub plecaku będzie dla niego całkowicie bezpieczne. Żeby korzystanie z etui było wystarczająco praktyczne, musi gwarantować swobodny dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych oraz gniazd. Idealny pokrowiec na swojego iPada możesz znaleźć przykładowo w sklepie z akcesoriami GSM Super Shield. Dobrze, żeby wybrać materiał, na którym nie widać zabrudzeń ani zarysowań. Jeśli często korzystamy z aparatu, należy zwrócić uwagę na obecność otworu, dzięki któremu nie będzie potrzeby wyjmowania iPada z etui do wykonania zdjęcia.

Zalety noszenia etui na iPada

Etui dołączone do iPada może nie tylko podnosić komfort korzystania z niego, ale również pozytywnie wpływać na jego estetykę. Dostępne są najróżniejsze modele – eleganckie, w jednolitych, stonowanych kolorach, matowe, jak również w lekkim połysku. Etui jest o wiele łatwiejsze w utrzymaniu w czystości, niż sam iPad. Dodatkowo chroni go przed zabrudzeniem. iPad wyjęty z dobrze dobranego etui nawet po latach użytkowania będzie wyglądał jak nowy. Szczególną zaletą niektórych modeli case’ów do iPadów jest możliwość łączenia kilku funkcji – dodatkowej klawiatury czy kieszonek na drobiazgi takie jak karty kredytowe.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...