5 zalet wypożyczonej sukni ślubnej

Wypożyczalnia sukien ślubnych

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych zadań przyszłej panny młodej. Niezwykła i wyjątkowa kreacja ma przyciągać wzrok gości i sprawić, że kobieta w nią ubrana poczuje się jak księżniczka. Najnowsze modele są kosztowne, ich cena często przekracza kilka tysięcy złotych. Mogą stać się przez to niedostępne dla wielu pań. Alternatywą jest wypożyczenie wymarzonej sukni. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie!

Oszczędność pieniędzy

Suknie ślubne kosztują zwykle kilka tysięcy złotych. Kreacja jest na ogół uzupełniana o dodatki, np. biżuterię, odpowiednie obuwie, akcesoria do włosów. W efekcie koszt stroju jest znaczny. Warto pamiętać, że będzie on potrzebny tylko raz w życiu, zaledwie przez paręnaście godzin. Wypożyczenie sukni oznacza, że w dniu ślubu można wyglądać jak modelka z okładki pisma o modzie, jedynie za ułamek ceny nowego modelu.

Brak problemu z przechowywaniem sukni po ślubie

W przypadku wypożyczenia sukni ślubnej nie powstaje problem z jej przechowywaniem po uroczystości. Kreacje często posiadają wiele warstw, które zajmują sporo miejsca w szafie. Wypożyczoną sukienkę oddaje się do salonu w uzgodnionym wcześniej terminie, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że przez kolejne lata będzie zbierała kurz w garderobie.

Szeroki wybór modeli

Wypożyczenie sukni ślubnej to możliwość skorzystania z szerokiej oferty. Dostępnych jest wiele modeli – koronkowych, w stylu boho lub księżniczki. Łatwo znaleźć odpowiednią kreację dla siebie, zwłaszcza na początku sezonu ślubnego. Duży wybór sukienek oferuje salon Susan  Howard. Co więcej, nie trzeba czekać, aż suknia zostanie uszyta, na ogół jest bowiem dostępna od ręki. Odpada zatem konieczność dokonywania wielu przymiarek i poprawek.

Możliwość skorzystania z usług dodatkowych

Wypożyczenie sukni ślubnej wiąże się często z wieloma dodatkowymi usługami. Wybrany model jest przygotowany dla panny młodej, a więc wyczyszczony i odprasowany. Każda suknia jest przekazywana w stanie idealnym. Zwykle możliwe są również drobne poprawki, które sprawią, że będzie ona bardziej dopasowana do indywidualnych oczekiwań klientki.

Wpisanie się w trend eko

Skorzystanie z usług wypożyczalni sukien ślubnych jest zgodne z trendem less-waste. Po ślubie kreacja nie ląduje w szafie, może zachwycać kolejne panny młode. Zdecydowanie się na używaną suknię jest małym krokiem dla poprawy stanu środowiska naturalnego. To szczególnie ważne w obliczu narastającego problemu nadprodukcji odzieży i wyrzucania do śmieci wielu jej elementów.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...