Dlaczego kubek to tak popularny pomysł na prezent?

kobieta wyjmująca kubek z torebki prezentowej

Kubków używa każdy. Do picia kawy czy herbaty lub do przechowywania różnych drobiazgów. W nietypowej formie, o nietypowym kształcie, z dołączoną łyżeczką. Biały, minimalistyczny lub z zabawnym nadrukiem. Prosto ze sklepu lub wykorzystywany od pokoleń. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko sprowadza się do tego jednego kubka. Czy warto dać kubek na prezent? Czy na pewno jest on uniwersalnym podarunkiem? Przeczytaj nasz artykuł, aby się tego dowiedzieć! 

Czy kubek to odpowiedni pomysł na prezent?

Jak już wspomnieliśmy, kubka używa każdy. Może mieć tyle zastosowań, że ogranicza nas praktycznie tylko wyobraźnia. Dlatego też kubek od dawna jest zaliczany do grona najbardziej uniwersalnych prezentów. Z pewnością wielu z nas pamięta wigilie klasowe i robienie prezentu osobie, o której nie wiedziało się zbyt wiele. W takich chwilach jednym z najbardziej oczywistych podarków był właśnie kubek!

Kubki mogą mieć najróżniejsze formy, kształty i kolory. Tylko od nas zależy, czy pójdziemy w elegancki minimalizm, czy pobawimy się formą. Jedno jest pewne: kubek dany od serca zawsze wywoła uśmiech na twarzy u osoby obdarowanej. 

Jaki kubek wybrać?

Liczba dostępnych kubków na rynku może czasami przyprawić o zawroty głowy. Kubki na Dzień Matki, z okazji Dnia Kobiet, jako prezent na Dzień Babci i Dziadka. Tego rodzaju kubki są jednym z najlepszych prezentów — przecież tego typu święta obchodzimy co roku. A gdzie kupić takie naczynia? Jednym z pomysłów jest przejrzenie oferty sklepu Artpop, który oferuje tego typu gadżety na każdą okazję. 

A może kubek personalizowany?

Kubek z własnym nadrukiem to świetna opcja dla tych, którzy dobrze znają obdarowywaną osobę i wiedzą co jej się spodoba. Tego rodzaju prezent ma wiele zalet, na przykład: 

  • podarunek będzie miał osobisty charakter – nawet krótki zabawny napis umieszczony na kubku może rozbawić
  • gest zostanie doceniony – dla drugiej osoby znaczenie będzie miało to, że nie tylko zapłaciłeś za prezent dla niej, ale także że zadbałeś o jego wyjątkową formę
  • upominek będzie pamiątką na całe lata – kubki często przechodzą z rąk do rąk, z pokolenia na pokolenie. Kto wie, może kiedyś to my będziemy go używać?

Kubek w celach marketingowych

To nietypowa, ale bardzo ważna kategoria. Kubek świetnie sprawdzi się także jako prezent dla potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Kubek z logo firmy lub jej sloganem będzie o niej przypominał w każdym momencie dnia. 

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak ocen)
Loading...