Nieszablonowy wieczór panieński. Jak go zorganizować?

panienski mazury

Coraz więcej przyszłych panien młodych, zamiast organizować swój wieczór panieński w klubie, woli zabrać najbliższe koleżanki na nieszablonowy wyjazd. Ich wybór często pada na mazury. To przepiękne miejsce pozwala nie tylko na relaks na łonie przyrody, ale również przeżycie niezapomnianej przygody takiej jak spływ kajakami, łodziami motorowymi, czy skuterami wodnymi. Jak zorganizować nieszablonowy wieczór panieński? Podpowiadamy.

Wieczór panieński w Mikołajkach

Warto wybrać na wieczór panieński Mikołajki na Mazurach, ponieważ jest to miasto oferujące nie tylko bajeczne krajobrazy, ale także moc atrakcji. Ostatnie dni wolności można tutaj spędzić zarówno odpoczywając jak i aktywnie, bądź też połączyć te dwie formy. Tutejszy klimat i niepowtarzalne ukształtowanie terenu stwarza wiele możliwości do zabawy. 

Ze względu na to, że sporty wodne mogą być świetną alternatywą dla clubbingu, przyszłe panny młode często decydują się na zakup rejsu motorówką ze sternikiem. Jest to niezapomniana przygoda zarówno dla osób, które cenią sobie spokój i wygodę jak i tych, którzy oczekują wrażeń. Doświadczeni sternicy dostosowują prędkość do preferencji gości i dlatego też nikt nie musi się obawiać, że atrakcja to nie spełni jego oczekiwań.

Spływy kajakowe

Firma Mazury Adventure Adrian Szewczyk organizuje spływy kajakowe w ramach wieczoru panieńskiego. Zaczynają się one na jednym z najpiękniejszych odcinków jeziora Krutyńskiego. Cała trasa prowadzi przez malownicze tereny, gdzie można obserwować charakterystyczne miejsca takie jak młyn czy zaporę. Kończący się spływ w Wojnowie można kontynuować na przykład jako wycieczkę rowerową lub biwak w lesie.

Jazda konna

Mazury to Idealne miejsce nie tylko dla przyszłych panien młodych, które kochają sporty wodne, ale również jazdę konno. Możliwość obcowania z naturą i zobaczenia najpiękniejsze miejsca w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich to dla wielu osób spełnienie marzeń. Dlatego warto odwiedzić je jeszcze przed ślubem. Nawet jeżeli nie wszystkie druhny potrafią dosiadać konia, to cały zastęp tych zwierząt prowadzi instruktor, dzięki czemu nie są wymagane żadne szczególne umiejętności.

Podsumowując, wieczór panieński nie zawsze musi być spędzony w klubie i przy alkoholu. Coraz więcej kobiet decyduje się na zorganizowanie całego weekendu, a nawet tygodnia ze swoimi najbliższymi koleżankami, siostrami i druhnami w pięknych okolicznościach przyrody lub korzystając z nieszablonowych atrakcji. Do takich rozrywek z pewnością należą sporty wodne na Mazurach.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...