• Superkobieta jest taka jak Ty

    Niezależnie od tego, czy stawiasz na karierę czy właśnie założyłaś rodzinę, czy Twoją pasją są podróże czy może interesujesz się modą, szukasz urodowych porad lub też pragniesz przede wszystkim dbać o zdrowie – na portalu SuperKobiety z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje i zainspiruje. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, czego pragniesz, i co pomoże Ci zdobywać świat.

  • Jesteśmy blisko kobiet

    Kobiety dziś to superkobiety! Mają wiele twarzy, łączą dziesiątki obowiązków i nigdy nie zostają w tyle. Zawsze idą przed siebie. Niezależne i silne bizneswoman, a jednocześnie ciepłe i wrażliwe matki i żony. Jak to robią? Wiedzą, czego chcą, i gdzie mogą szukać pomocy i ciekawych porad. Portal SuperKobiety powstał właśnie z myślą o nich. Łącząc różnorodną tematykę, jest blisko nich w każdej sytuacji.

Poznajmy się!

Każda z nas ma mnóstwo zalet, jak również trochę gorszych stron, dąży do spełnienia i chce mieć satysfakcję z tego, co robi, kocha swoje atuty i nienawidzi kompleksów… Jedno jednak należy pamiętać – nie ma ideałów, wszystkie jesteśmy inne i właśnie to jest SUPER! Kolejne etapy w życiu stawiają przed nami nowe wymagania, z biegiem czasu zmieniają również nasze potrzeby i zainteresowania oraz musimy łączyć wiele obowiązków. Czasami ciężko jest za tym nadążyć, dlatego też powstał dla Was portal SuperKobiety!

Wychodzimy naprzeciw kobiecym problemom, znamy damskie zainteresowania i potrzeby. Absolutnie każda kobieta lubi pięknie wyglądać, dlatego w zakładkach URODA i MODA umieszczamy cenne porady, które pozwolą się zatroszczyć o swoje ciało i wygląd. Świeżo upieczone mamusie chętnie sprawdzą w zakładce DZIECKO, jak dbać o swojego malucha i wspierać jego rozwój. Niezwykle cenne okażą się wskazówki dotyczące ZDROWIA, które jest fundamentem i siłą każdej z nas. Jeżeli właśnie kupiłaś mieszkanie, z pewnością ucieszą Cię porady dotyczące aranżacji wnętrz i wyposażenia DOMU. Z kolei dla miłośniczek PODRÓŻY i wszystkich kobiet, które planują urlop przygotowujemy miniporadnik turystyczny, który będzie inspiracją do zwiedzania nowych zakątków Polski i świata. Co jeszcze czeka na Ciebie na stronie? Sprawdź sama!